Pomôcky do kancelárie, ktoré zvládnu vyrobiť šikovné detské ruky

Oživte svoj pracovný stôl alebo detský stolík vášho školáka! Pripravili sme pre vás dva jednoduché návody na výrobu pomôcok, ktoré sa zídu v každej kancelárii alebo detskej izbe. Ich výroba si vyžiada minimum času a financií, veď ju zvládnete aj s vecami, ktoré nájdete u vás doma.

Stojan na písacie potreby

Praktický a pekný stojan na ceruzky si môžete vyrobiť z nepoužívaného pohára na zaváraniny. Odšraubujte z neho viečko a natrite poriadnou vrstvou farby, napríklad žltej. Na zaschnutý povrch si ceruzkou predkreslite obrázok, v našom prípade veselé tváričky, ktorý potom farebne obtiahnete. Po zaschnutí zakonzervujte lakom (dodá pekný lesk) a máte hotovo:)

Tabuľka na odkazy

Skúste si tiež vyrobiť jednoduchú tabuľu na poznámky. Ako základ vám poslúži platňa z korku. Na jej spodnú časť nalepte čistý biely papier. Naň priložte nepoškodený euro-obal, ktorého konce prilepte zozadu korkovej tabule lepiacou páskou. A je to! Na vrchnú časť tabule môžete pripínať papieriky s odkazmi, zatiaľ čo na spodok sa dá opakovane písať a mazať, písať a mazať…Podľa toho čo práve potrebujete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..