Navrhnite si vlastné bývanie podľa toho, aby sa vám dobre bývalo

Bývanie na dome je úplne iná kategória ako bývanie na byte. Možnosť výjsť si von na záhradku a slniť sa počas letných dní je neopísateľná. Akonáhle s partnerom / partnerkou premýšľate nad návrhom domácnosti, skúste si ho prispôsobiť svojim potrebám. Neriaďte sa modernými trendmi. Každý človek preferuje niečo úplne iné. To, čo sa môže páčiť vám, sa nemusí páčiť vášmu kamarátovi alebo kamarátke. Zopár rád vám však skúsime predstaviť a je len na vás, či si vezmete inšpiráciu alebo si spravíte po svojom.

shutterstock_172122569

Prvý dojem vstupnej haly

Akonáhle k vám príde návšteva, prvé čo si všimne bude vstupná hala. Snažte sa zo vstupnej haly nespraviť skladisko a vybavte si ju tým najkrajším zariadením. Investícia do kvalitného nábytku sa vám jednoznačne oplatí. Snažte sa zaobstarať si do vstupnej haly priestranný botník, ktorý vám umožní uskladniť všetku sezónnu obuv.

Priestranná spálňa

Na byte si nebudete môcť vyberať, ale na dome áno. Ak držíte v rukách predbežné plány svojho domu, skúste architektovi navrhnúť zväčšenie spálne. Väčšia spálňa bude prospešná najmä v tom prípade, ak chcete mať pri sebe malé ratolesti alebo len plánujete svoju rodinu rozšíriť. Každá mamička ocení prítomnosť dieťaťa vo svojej spálni. Spálňa si vyžaduje väčší priestor aj kvôli úložnému priestoru. Ak vám dispozične nevyhovuje samostatný šatník, rozmery spálne by ste mali jednoznačne zväčšiť. Dôkladne si premyslite tento krok, aby sa nestalo, že za pár rokov budete ľutovať malé rozmery spálne.

Nevynechajte špajzu

Prítomnosť špajze nesmie chýbať akonáhle sa rozhodnete bývať na dome. Viete si predstaviť, že by ste uskladňovali vysoko rizikové potraviny v teplých priestoroch ako je kuchyňa? Na uskladnenie potravín budete potrebovať pre vás možno neútulnú miestnosť, ktorá bude tmavá a studená.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..