Televízor v spálni – Áno alebo nie?

Televízor – médium, ktoré po ťažkom pracovnom dni vyhľadáva väčšina ľudí. Čoraz častejšie z dôvodu viacerých členov rodiny si mnohé páriky dávajú televízor aj do spálne. Povieme si, prečo je dôležité, aby televízor nebol v spálni.

shutterstock_209404288

Nekvalitný spánok

Nejde vám do hlavy, prečo ste práve túto noc nespali , aj keď ste nevypili viac káv ako obyčajne? Káva nie je ten problém. Problémom bude stojaci televízor, ktorý narúša vaše spánkové cykly. Je to vedecky dokázané, že kvalita spánku sa prítomnosťou televízora výrazne znižuje. Ľudia väčšinou televízory pozerajú neskoro do noci. Potom sa len márne prehadzujú a snažia sa zaspať.

Skvalitnite si spánok tým, že odstránite televízor zo spálne.

Horší intímny život

Televízor je jednoznačne nevítaným spoločníkom v spálni. Pri intímnych chvíľach dokáže jedného z partnerov vyrušovať.  Je vedecky dokázané, že páry, ktoré majú v spálni televízor, sa čoraz menej venujú intímnostiam. Spálňa by mala slúžiť na spánok a na intimitu. Nezabúdajte na to.

Menej prachu a elektrosmogu

Televízory a počítače priťahujú väčšie množstvo prachu. Spálňa by mala miestom, kde si idete oddýchnuť a načerpať nové sily. Vyhnite sa počítačom a televízorom a uvidíte, že vo vašej spálni budete menej elektrosmogu a prachových čiastočiek. Alergici a astmatici to výrazne ocenia.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..