Rozkvitnutý príbytok

Ostré slnečné lúče a všade sa zelenajúca trávička jasne hlásajú, že sa blíži jar. Milujete toto farebné ročné obdobie? Prebúdzajúca sa príroda vás vábi? Prineste si ju domov. Osviežte si domácnosť jarou. Uvidíte, že sa budete cítiť omnoho lepšie.

shutterstock_289803311

Kvetinové závesy

Klasické biele závesy už pomaly vychádzajú z módy. Ak si chcete spestriť miestnosti, skúste si zájsť do obchodov. Vyberte si závesy a záclony s kvetinovým vzorom. Po zavesení takýchto záclon budete mať pocit akoby vás samotná kvetinová lúka objímala. Ak však máte skvelú látku, z ktorej by ste si vedeli vyrobiť pekný záves, skúste si kúpiť v najbližších kreatívnych potrebách farby na textil. Môžete rozvíjať svoj talent. Vyrábajte si vlastné závesy. Čo viac by ste dokázali oceniť ako vlastný výrobok?

Zbohom jednofarebná sedačka

Cítite sa pri pohľade na jednofarebnú sedačku frustrovane? Chceli by ste ju oživiť, lenže žiaden nápad k vám neprichádza? Skúste si ju oživiť niečím viacfarebným a kvetovaným. Čo trebárs dekou alebo poťahom s kvetinovým vzorom? Zvoľte dobrý materiál poťahu, najlepšie elastický, a oživte svoju pomerne fádnu sedačku. Načo vyvaliť ďalšie eurá za novú sedačku, keď máte doma ešte dobrú sedačku len s nepekným vzorom? Dajte zbohom jednofarebnej sedačke. Privítajte kvetinky.

Tapety s prírodným vzorom

Ak nemáte chuť chytiť do ruky štetec a pustiť sa do bielenia, skúste sa zamerať na iný spôsob ako zakryť škaredú stenu. Zvoľte si tapety s prírodnými kvetinovými vzormi. Práve takéto tapety vám prinesú jar do domácnosti a budú ju tam držať až 365 dní v roku. Nechcete si to skúsiť? Vyberte si z botníka jarné topánky a choďte si pre kúsok jari. Nechajte svoj domov rozkvitnúť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..