Rekapitulujeme – TOP články, ktoré vás najviac zaujali

Aktuálnemu roku už o pár hodín dáme prívlastok „starý“. Existuje lepší čas na bilancovanie? Myslíme si, že nie. Preto sme pre vás pripravili tieto tipy na zaujímavé články a nápady, ktoré sme počas roku 2017 uverejnili na našom webe.

• Tento článok bol jedným z prvých, ktoré ste na stránkach Designmagazín-u mohli tohto roku čítať. Mravčekovia sú v mnohých domácnostiach stále aktualitou, preto návod nestráca na význame.

Ako sa zbaviť mravcov – VIDEO návod

• Hoci u nás momentálne vládne zima, je dobré byť pripravený na lepšie časy. Máme na mysli najmä jar a prebúdzajúcu sa prírodu, ktorá inšpiruje k vytváraniu pekných interiérových dekorácií.

Tipy na jarné dekorácie – I. časť

• Na prehliadku jedinečnej vily Tugendhat nie je vôbec ľahké sa dostať, veď rezervovať miesto si musíte niekoľko mesiacov vopred. Preto sme veľmi privítali iniciatívu tímu okolo Adama Gebriana, ktorý nám aj vám sprostredkoval takúto perfektnú exkurziu po funkcionalistickom diele, ktoré je zapísané v UNSECO.

Exkluzívne zábery z vily Tugendhat!

• Vytvoriť zo starého nové, to je trend modernej doby. My to vieme, preto sme s veľkým potešením zverejnili tento užitočný tip ako zrecyklovať starý luster.

Tip ako zrecyklovať starý luster

• Staré palety netreba páliť. Ak sú v dobrom stave, dá sa z nich vyrobiť pekný a trendový nábytok. Nie je to vôbec také ťažké, veď pozrite!

DIY návod ako vyrobiť nábytok z paliet

• Ak riešite zmenu interiéru vašej domácnosti, pravdepodobne sa budete skôr či neskôr zaoberať aj zmenou farby stien či bytových doplnkov. Voľba vhodnej farby do interiéru je doslova alchýmiou, inšpirujte sa preto našim článkom a uľahčite si život.

Psychológia farieb

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..