Top trendy, ktoré pohnú domácnosťami v roku 2018

Relaxačné kreslo

Každý rok je príležitosťou ako zmeniť niečo vo svojom živote k lepšiemu. Máte aj vy pocit, že potrebujete vystúpiť zo zabehaných koľají? Na zmenu nie je nikdy neskoro, popravde, najlepší čas je práve teraz. A môžete začať napríklad od interiéru vášho domu či bytu. Predstavujeme vám niekoľko trendy nápadov, ktoré budú v móde nie len počas roku 2018. Aj malé zmeny môžu znamenať zázraky, tak poďte do toho!

Relaxačné kreslo
Relaxačné kreslo

Náhrada záhrady

Nemáte prístup do záhrady? Nevadí, dá sa to vyriešiť celkom jednoducho. Vezmite pekne tvarovanú sklenenú nádobku a „nasaďte“ do nej trochu prírody. Hlina, kamienky, rastlinky, prosto také malé domáce prírodné terárium. Perfektné oživenie pre vašu domácnosť z darov prírody.

Multifunkčný nábytok

Must-have momentom pre moderné domácnosti bude multifunkčný nábytok, ktorý sa dokáže adaptovať na rozličné miesta a pozície. Trendom bude šetriť miestom v interiéroch, respektíve využívať ho a jeho časti najefektívnejšie ako sa dá. Takýmto nábytkom môžu byť polohovateľné relaxačné kreslá alebo variabilne rozložiteľné stolíky.

Návrat korku

Svoj boom zažil v 70tych rokoch a teraz, zdá sa, hlási comeback. Jedná sa o eco-friendly materiál, ktorý býva označovaný aj ako jeden z najviac nedocenených materiálov na svete. Ak ste v tejto charakteristike spoznali korok, uhádli ste. Korok v kombinácii s mosadzou, mramorom či betónom je a bude veľmi trendovou záležitosťou.

Neónové farby

Na podobnom vzostupe ako korok sú aj neónové farby. Dizajnéri budú mať tendenciu zameriavať sa na malé neónové detaily či zakončenia v kombinácii s neutrálnymi farbami. Toto je žiadanejšia forma vyjadrenia, napríklad v porovnaní s dominantným a výstredným použitím neónu. Ak ste ale dosť odvážny, môžete riešiť neónové osvetlenie, krásny a pôsobivý prvok v domácnosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..