Z obyčajnej kúpeľne šik priestor. Zrkadlo v ráme a kozmetika na očiach

Němec s.r.o., Zdroj: https://favi.sk/inspiracie/album/rodinny-dum-rozmital-pod-tremsinem/1313

Kúpeľňa je presne tá miestnosť, kde sa z nás stávajú voňavejší, čistejší a krajší ľudia. Skrátka – viac charmante, viac chic. Preto aj preistor, kde sa stávame šik, by mala byť šik. Ako to urobiť? Veľké kúzla sa dajú robiť s ozdobnými zrkadlami do kúpeľne. Miestnosť zútulnia a preteplia, či už si ešte rozospatí ráno čistíte zuby, alebo večer napúšťate vaňu.

Němec s.r.o., Zdroj: https://favi.sk/inspiracie/album/rodinny-dum-rozmital-pod-tremsinem/1313
Němec s.r.o., Zdroj: https://favi.sk/inspiracie/album/rodinny-dum-rozmital-pod-tremsinem/1313

Zrkadielko, zrkadielko, povedz že mi!

Plastové zrkadlové skrinky síce poskytujú dostatok úložného priestoru, ale absolútne im chýba elegancia. Otváracie skrinky so zrkadlom preto nechajte v hobby markete.

„Nielen do obývačky, ale aj do kúpeľne patrí nábytok. Uložíte doň kozmetiku, všetko, čo potrebujete. Do kúpeľne taktiež patrí veľké zrkadlo v elegantnom ráme,“ radí Marienka z vyhľadávača nábytku Favi.sk. Vyhľadávač pre vás bude tiež sledovať všetky zľavy a výpredaje na vybavenie domácnosti.

Práve zrkadlo do kúpeľne dokáže oživiť strohosť miestnosti, hoci v nej nemáte viac než umývadlo a sprchový kút. Zútulni ju a miestnosť pritom stále pôsobí čistá a uprataná.

Správny rám zrkadla vyberajte podľa štýlu vašej kúpeľne. Do prírodne ladenej sa hodí masívny drevený alebo patinovaný. S neútulnosťou kúpeľne si poradí rám s reliéfom alebo motívom mozaiky. Potom už len rozsvieťte svetlo nad zrkadlom a kochajte sa. Ako by do miestnosti pribudol obraz.

Pohltiť všetko potrebné

Krásny kúpeľňový nábytok vyzerá elegantne, len ho nesmieme schovať pod hromadou fľaštičiek, flakónov, téglikov a iných čačiek. Šik kúpeľňu preto nechajte vyniknúť a úložný priestor využite na maximum. Najviac vecí schovajú pojazdné regály do kúpeľne.

„Už dávno neplatí, že všetok kúpeľňový nábytok vyzerá rovnako. Na Slovensku sa predávajú krásne moderné kúsky – dizajnové police, regály alebo úzke vysoké kúpeľňové skrinky v rôznych štýloch. Nakúpiť sa dajú za dobrú cenu. A často bývajú zlacnené,“ vysvetľuje Marienka z Favi.sk

Že sa vám do kúpeľne nevojde všetko, čo by ste si predstavovali, že tam má byť? Skontrolujte, čo tam vlastne skladujete. Niektoré výrobky totiž neznášajú vlhkosť. Do kúpeľne preto určite nepatria parfumy, make-up, šperky a už vôbec nie lekárnička s liekmi.

Dekorácie z vlastných zásob

Na obdiv vystavte len niekoľko najpoužívanejších kúskov. Zvyšok schová kúpeľňový nábytok. Pokiaľ ale máte luxusnú kozmetiku alebo výrobky v krásnych obaloch, pochváľte sa nimi! Vašu poličku alebo regál bude v kúpeľni obdivovať každá návšteva.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..