Podľa čoho si vyberať párty stan?

Párty stan

Párty stany sú skvelým riešením pre takmer všetky akcie konané vonku, v prírode. Či riešite svadbu alebo „len“ rodinnú oslavu, iste nechcete, aby vám pekné chvíle s vašimi blízkymi pokazili vrtochy počasia. Ak je to tak, kúpu párty stanu naozaj zvážte.

Veľký stan nie je vec, ktorá sa kupuje denne, napríklad ako chleba a rožky. V prípade týchto potravín spravidla dokážeme už intuitívne určiť na čo si pri ich kúpe dať pozor. Ale párty stany ? Vedeli by ste pri nich určiť kategórie a momenty, na základe ktorých by ste sa mali rozhodnúť a povedať si: „Tak tento beriem, pretože tamten sa mi nehodí…“? Pokračujte v čítaní a oboznámte sa s niekoľkými pravidlami a faktami, ktoré pri vyberaní párty stanu oceníte.

Párty stan
Párty stan

4 základné vlastnosti, ktoré by párty stan mal mať

Kvalitu párty stanov určuje v prvom rade materiál, z ktorého sú vyrobené, a tiež vlastnosti, ktoré vďaka tomuto materiálu stan získava. Dobrý párty poznáte aj podľa toho, že je:

  • Odolný proti vode: Toto by mal byť úplný základ, ak nechcete, aby vašim hosťom kvapkala do polievok dažďová voda z premokajúcej strechy.
  • Odolný voči UV žiareniu: Nie všetky stany majú UV ochranu, pri niektorých sa to ani nevyžaduje. Ale ak chcete párty stan používať najmä počas leta, bolo by dobré, aby stan vás a vašich hostí dostatočne chránil pred intenzívnym slnečným žiarením.
  • Odolný voči ohňu: horiaca sviečka, zapálený gril či horiaca cigareta – to všetko sú reálne potenciálne hrozby každej záhradnej oslavy. Ak si chcete byť na istom, vyberajte stan vyrobený z nehorľavého materiálu.
  • Odolný voči poškodeniu: Na výrobu každého stanu sa používa iný materiál. Niektoré sú ľahšie a poddajnejšie, iné sa vyznačujú väčšou odolnosťou. Aby vám stan vydržal naozaj dlho, odporúčame vsadiť na odolné tkaniny a pevnú konštrukciu, ktoré vydržia aj hrubšie zaobchádzanie počas montáže a demontáže.

Postrehy a rady, ktoré sa vám zídu

Pripravili sme pre vás aj niekoľko dobrých rád a postrehov z praxe, ktoré zabránia tomu, aby vás čokoľvek prekvapilo:

  • Aby vašu oslavu neprekazil ani silný dážď, vyberte si párty stan so šikmou strechou a bočnými stenami. Letné búrky nezriedka sprevádza aj silný vietor, preto si radšej overte, akú silu vetra váš stan znesie.
  • Veľkosť stanu je jedným zo zásadných momentov, ktoré určujú spokojnosť zákazníka a nakoniec aj jeho hostí pri oslavách. Rozhodujte sa na základe kapacity ľudí, ale aj počtu stolíkov, stolov:

okrúhly stôl pre 8 ľudí si vyžiada asi 3m2 priestoru, podobne tak stôl obdĺžnikového tvaru alebo bufetový stôl.
menšie javisko alebo tanečný parket „spotrebujú“ asi 10-12m2.

Brimo – skvelá voľba, ktorá má všetko

Brimo je značka párty stanov, ktoré spĺňajú moderné štandardy a požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Nekorodujú, sú vodotesné a farebne stabilné, rovnako tak ošetrené proti pôsobeniu UV žiarenia. Skladanie stanov Brimo je veľmi jednoduché, rýchle a bezpečné najmä vďaka automatickému systému zaistenia. Preto ak párty stan, tak jedine Brimo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..