Poznáme dva účinné spôsoby, ako zabrániť vtáctvu hniezdiť práve na vašej fasáde

Hroty proti vtákom

Dôverne to poznajú najmä majitelia rodinných domov. V tesnej blízkosti domu, konkrétne fasády, sa začína objavovať vtáctvo, ktoré má v úmysle postaviť si svoje hniezdo. Nič príjemného, najmä pre vašu fasádu. Viete ale, akým spôsobom zabrániť vtáctvu hniezdiť práve na vašom dome? Poradíme si. Ochrana proti vtákom vám v tomto bude veľmi nápomocná.

Hroty proti vtákom
Hroty proti vtákom

Igelitové sáčky

Jeden zo spôsobov, ako zabrániť vtáctvu hniezdiť na vašom dome, je ten, pri ktorom použijete igelitové sáčky. Igelitové sáčky si nastriháte na strapce, ktoré následne prilepíte na miesta, na ktorých predpokladáte, resp. mali ste v minulosti skúsenosti, že práve tam začalo vtáctvo stavať svoje hniezda. Odporúčame ich lepiť izolačnou páskou. Je pevnejšia a je pravdepodobnejšie, že vietor igelit nestrhne na zem a bude si aj naďalej plniť svoj účel.

Hroty

Ak vás trápia lastovičky, okrem igelitu môžete použiť spoľahlivé zábrany proti lastovičkám. Sú to hroty, ktoré vďaka svojej jednoduchej montáži, nízkej cene a možnosti dať ich aj na inak nedostupné miesta (do odkvapových žľabov) patria k najúčinnejším spôsobom ochrany vášho príbytku.

Bojovať s vtáctvom je niekedy beh na dlhé trate. Ak si však zvolíte jeden z týchto postupov, rozhodne sa vám podarí nad nimi zvíťaziť. Ak by sme vám mohli odporučiť, navštívte web, na ktorom nájdete hroty proti lastovičkám alebo proti holubom. Názov tohto webu je hroty.sk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..