Tieto priestory sa postarajú o prvý dojem

V každom dome a byte máte dostatok miestností, ktoré sa postarajú o navodenie správnej atmosféry. Svojpomocne a niekedy aj s dizajnérskou radou si vieme niektoré priestory ozvláštniť ešte viac. Je niekoľko trikov, ktoré vedia veľmi dobre zapôsobiť na city nejedného človeka. Ak si chcete niektorý z nich osvojiť prečítajte si nasledujúce riadky.

V obývacej izbe trávite zrejme najviac času, ak nerátame nutný odpočinok v spálni. Obývacie priestory sa zariaďujú asi najelegantnejšie a kladie sa tu dôraz na dokonalý dizajna originálne nápady. Najdôležitejšia je obývacia stena, tá sa postará o základ, ku ktorému doladíte všetko ostatné aj potom.

Nezabudnite ani na svoje deti aj tie majú nárok na svoj komfort, pohodlie a súkromie. Vybrať naozaj dobrý detský nábytok si vyžaduje aj konzultáciu s nimi. Aj vy sa vyhýbate veciam, ktoré sa vám vôbec nepáčia, prečo by deti na tom mali byť horšie. Keď sa postaráte o tento základ, môžete si urobiť čas na vstupnú halu.

Vstupné priestory domov a bytov bývajú veľmi tmavé a niekde naopak zasa dokonale presvetlené. Možno ste o tom nevedeli, ale práve vstup je ideálnym miestom pre umiestnenie zaujímavých rastlín. Samozrejme, že vyberať musíte podľa okolností, zvoleného nábytku do predsiene a jej veľkosti. Tiež rozhoduje teplota a spomínané svetlo. Ak vám to všetky tieto danosti konkrétneho priestoru umožnia, vyberte si jednu príťažlivú trvalku, ktorá sa dá vždy podľa obdobia a chute doplniť drobnejším a sezónnym kvietkom.

Možno ste si všimli, že pri vchode do rôznych budov vás najčastejšie privítajú juky, dracény, ficus. Veľmi dobre znášajú náročnejšie podmienky a svojou veľkosťou pôsobia naozaj majestátne. Do menších priestorov sa hodia napríklad bromélie, ktoré vedia v určitú dobu prekvapiť nádherným kvetom. Kúsok prírody v dome je tou najlepšou voľbou, ako pri príchode vašich hostí navodiť tú správnu atmosféru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..