Skvelé jedlá z novej kuchyne

Zaiste nám dáte za pravdu, že keď si kúpite dom alebo byt, najlepšie sa cítite v kuchyni, ktorú si navrhnete sami, podľa svojich potrieb. Sami najlepšie viete, aké druhy úložného priestoru potrebujete na riad a aké zasa na uskladnenie potravín či jedálenského servisu. Aj vôňa novej kuchynskej linky má navyše svoje čaro.

Kuchynské linky sektorové aj komplety

Mnohí z nás si chcú kuchyňu vyskladať podľa vlastného vkusu a požiadaviek na funkčnosť. Jedni si potrpia na moderné prevedenie kuchyne, iní skôr zápasia s atypickými tvarmi miestnosti. Našťastie, výrobcovia kuchynských liniek už myslia aj na tieto prípady, a preto dnes nie je problém zaplniť kuchynskými skrinkami aj rohy. To oceníte najmä v prípade, že vám kuchyňa neposkytuje dostatok priestoru na dlhú kuchynskú linku. Štýlové domáce gazdinky si veľmi obľúbili moderné rohové kuchyne, ktoré ušetria nejaký ten centimeter, a tak sa môžu v kuchyni pohodlne pohybovať bez toho, aby pri prechode pomedzi kuchynskú linku a stenu nemuseli sťahovať brucho. J Riešiť netradičné tvary miestnosti však viete aj modernou sektorovou kuchyňou. V tomto prípade si sami určíte druh a počet skriniek, horných aj dolných. Tu je však dôležité neprerátať sa a myslieť na dĺžku steny, ku ktorej budete kuchynskú linku osadzovať. Pre kuchynské komplety sa rozhodujeme väčšinou vtedy, ak nám v tom nebránia ani priestorové možnosti, ani prehnané nároky na úložné možnosti.

Znaky modernej kuchyne

Moderná kuchyňa je vzdušná a kuchárovi poskytuje komfort pri varení. Kuchynské linky, rohové aj klasické, zoženiete v najrozmanitejších farebných odtieňoch alebo dekoroch dreva. V súčasnosti zažíva svoj boom biela kuchyňa, lesklá alebo matná, často v nádychu retro/vintage a vidieckeho štýlu. Aj tú najobyčajnejšie vyzerajúcu kuchyňu môžete oživiť zaujímavými úchytmi či netradičnou pracovnou doskou, obkladom či dokonca tapetou. Ak je vaša kuchyňa prepojená s jedálenskou časťou, nezabúdajte na stôl a kuchynské stoličky. Niekedy sa stáva, že vám neostane peniažkov nazvyš, a tak volíte jednoduchšie typy stoličiek, avšak aj v tomto prípade máme pre vás riešenie. Skúste návleky na stoličky. Kuchyňa razom nadobudne luxusný vzhľad. Aktuálnym hitom sú najmä kvetové motívy, vďaka ktorým kuchyňa doslova rozkvitne. Kuchynské stoličky nemusia byť všetky rovnaké, svoje návštevy prekvapíte, ak sa budú stoličky za vrchstolom od ostatných odlišovať a budú napríklad rozmernejšie alebo v inom farebnom odtieni. Nebojte sa šokovať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..