Detaily rozhodujú o celkovom vzhľade izby

Obývacia izba

Detaily majú veľkú moc. Len si zoberte ženu, ktorá ide na ples. Má krásnu róbu, až by sa chcelo povedať, že dokonalú, keby také niečo existovalo, ale stále tomu niečo chýba – šperky.  A práve šperky sú ten posledný detail, ktorý rozhodne o tom, či dáma bude vyzerať neodolateľne, alebo svoj skvelý outfit zabije nevhodným náhrdelník alebo náušnicami. Skutočne, tie trblietavé vecičky, čo sa dávajú do uší či na krk, toto dokážu. A presne túto moc majú aj dekoratívne doplnky vo vašom domove. Nedovoľte im páchať zlobu.

Obývacia izba
Obývacia izba

Lampa má veľkú moc

Lampa je jeden z detailov miestnosti, ktorý si všimnete ako prvý. Či už je správne alebo nesprávne zvolený. Ak máte izbu s nižším stropom, mali by ste sa vyhnúť veľkým visiacim lustrom. Vyberajte niečo, čo vám nebude ukrajovať z už aj tak malého priestoru miestnosti a nevrhá strašidelné tiene.

Je lepší jeden veľký obraz alebo viac malých?

Miestnosť vyzerá čistejšie a lepšie, ak väčšie množstvo menších obrazov nahradíte veľkým obrazom na mieru presne podľa štýlu vašej miestnosti. Nemusíte sa brániť ani extravagantnejším a farebným kúskom, ktoré miestnosti vlejú sviežu krv do žíl. V prípade, že máte biele steny a sivú sedačku, takáto izba si pýta niečo výrazné a farebný obraz je ideálnym riešením.

Pozor na rámy

Ak ste sa rozhodli nechať viac kúskov  na stene, dajte si pozor na rámy na obrazy. Prečo? Pretože nevyzerá dobre, ak každý z nich má inú farbu a iný štýl. Je v poriadku, ak moderný rám kontrastuje s ozdobným barokovým, no keď máte 8 obrazov a každý rám vyzerá inak, nevznikne nič iné ako chaos.

Nezbierajte figúrky

Každý máme nejakú slabosť, niekto zbiera porcelánové sloníky iný bábiky zo šúpolia. Dnes je však trendy, ak v priestore miestnosti máte vystavených na obdiv čo najmenej zbytočností. Ak naozaj milujete slony, vymeňte svoju zbierku za jednu väčšiu sochu. Ak to neurobíte, vaša miestnosť bude vyzerať zbytočne preplnená.

Chcete pomôcť s obrazmi a zlepšiť vzhľad vašej izby? Navštívte predaj obrazov Umeniesveta.sk.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..