Sedacia súprava už dávno nie je len obyčajný kus nábytku!

Ako už iste viete, koža je nadčasový materiál, ktorý je v interiéroch domácností stále viac a viac žiadaný, no niet sa čomu čudovať. Nábytok vyrobený z kože má unikátne vlastnosti, ktoré sa doteraz nepodarilo napodobniť žiadnym syntetickým materiálom, a práve z tohto dôvodu sú rohové sedačky vyrobené z kože tie najvyhľádavanešie a najobľúbenejšie, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Poďme si v krátkosti povedať, prečo je ideálne uprednostniť luxusné kožené sedačky, ktoré v žiadnom prípade nepredstavujú „obyčajný kus nábytku“, ako si niektorí môžu spočiatku myslieť.

V čom sa odlišuje koža od ostatných druhov materiálu?

Už na úvod treba podotknúť, že prírodná koža je podstate drahšia ako koženka či eko koža. Čo sa týka koženky, ide o cenovo najdostupnejší materiál, no vrchná vrstva po čase začína praskať, čo nepôsobí príliš pekne, čiže po niekoľkých rokoch je nutné uvažovať o výmene sedačky za novú. Eko koža je pomerne novým moderným materiálom, ktorý je však mimoriadne náchylný na akýkoľvek typ tekutiny, čo sa následne prejavuje na výrazne nižšej životnosti oproti klasickým koženým pohovkám. Okrem vysokej odolnosti kože ako takej, vás ku kúpe kvalitnej koženej sedačky môžu presvedčiť elegantné spôsoby spracovania, obrusovanie a farbenie, ktoré aj z tých najjednoduchších pohoviek či sedačiek vytvoria neprehliadnuteľný módny dizajnový prvok, ktorý ohromí nejedného hosťa!

Sú kožené sedačky komfortné?

Odporcovia koženého nábytku sa často zhodnú na názore, že na koženom poťahu sa nesedí pohodlne, človek sa na ňom výrazne potí, ba dokonca počas leta až lepí. Toto tvrdenie je z časti pravdivé, vzhľadom k tomu, že ak budete na sedačke sedieť v šortkách alebo šatách, možno sa mierne predsa len budete potiť, no to isté platí aj pri látkových sedačkách. Výhodou, ktorú poskytujú práve kožené sedačky je, že z kože môžete utrieť skutočne čokoľvek, zatiaľ čo z látkového poťahu nie, keďže ten vstrebe všetko do seba, čo je z dlhodobého hľadiska omnoho nepríjemnejšie.

Nechajte si vyrobiť sedačku podľa vašich preferencií!

V dnešnej dobe je možné nechať si vyrobiť sedačky na mieru, ktoré splnia vaša očakávania a požiadavky do posledného detailu! Ide o sofistikovanú ručnú prácu s krajčírskou zručnosťou, ktorá zahŕňa nielen umeleckú, ale i priemyselnú zručnosť a technickú znalosť. Pamätajte, že sedacie súpravy sú neodmysliteľnou súčasťou každej domácnosti, a práve preto by sme si pri ich výbere mali dať poriadne záležať a nebáť sa investovať do kvalitného prevedenia, ktoré vám pri správnej starostlivosti vydrží aj desiatky rokov!

Obrázok: http://www.sedacky.com/calunenie-na-mieru/zariadovanie-interierov/penzion-na-kopci


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..