Čo nepatrí do spálne?

Luxusná posteľ

Bez kvalitnej postele, dostatku úložného priestoru a bez krásnych zladených dekorácií by sme si spálňu nevedeli predstaviť. V tomto príspevku sa však prekvapujúco nebudeme baviť o tom, čo všetko si máte kúpiť a dať do spálne, ale o tom, čo si nemáte dávať do spálne. Čo rozhodne nepatrí ani do vašej spálne?

Luxusná posteľ

Počítač a iné technológie

Ak sa ráno budievate s tým, že sa potrebujete pozrieť na sociálne siete, či vám náhodou niekto nenapísal, robíte zle. Počítač, mobil a ani tablet rozhodne nenechávajte v spálni. Radšej si na svojej mäkkej luxusnej posteli prečítajte dobrú knihu, poprípade si zapnite rádio a počúvajte hudbu. Budík v mobile nahraďte klasickým budíkom, ktorý používali ešte naši rodičia a notebook a iné technológie majte skôr v obývačke. Retro budíky sa navyše vracajú opäť na výslnie, tak prečo si jedným z nich neskrášliť práve spálňu?

Police nad postele

V spálni sa snažíme využiť každý voľný priestor a preto neraz dávame police nad postele. Myslite na to, že police môžu kedykoľvek pod veľkým náporom spadnúť, preto ich dávajte radšej mimo postele. Ak máte v spálni menšiu rohovú sedačku, na ktorej pravidelne ležiavate s partnerom, poprípade pravidelne čítavate knihy, police si nedávajte ani nad túto sedačku. Ak nechcete prázdne steny, namiesto políc si kúpte skôr viac menších obrazov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..