Prečo si vybrať pre bývanie v Bratislave projekt Premiére?

Obytný komplex Premiére patrí do portfólia českej developerskej skupiny Finep. Tá sa na území Slovenska už prezentovala výstavbou Jégeho aleje a zdá sa, že projekt Premiére by mal byť minimálne rovnako úspešný, pravda, ak nie viac. Čo sa skrýva za jeho značným potenciálom?

Značná variabilita priestoru

Priestorová variabilita je jedným z prvých momentov, ktoré pri parametroch komplexu priam udrú do očí. Jedno až štvorizbové byty, apartmány a štúdiá s rozmermi od 32 až po kráľovských 125 m2 – tu by naozaj nemal byť problém vybrať si. Obzvlášť pri pomyslení, že každá obytná jednotka ponúka ešte vlastný balkón, terasu či lodžiu. Premiére skrátka ponúka moderné byty na predaj v Bratislave.

Premiére je veľký aj tam dole

Nad povrchu pôsobí Premiére majestátne, no veľmi príjemne dokáže prekvapiť aj pod zemou. Ukrýva totiž trojposchodovú garáž, stráženú kamerovým systémom a vybavenú modernými nabíjacími stanicami pre elektromobily. Predpokladá sa, že práve elektromobily sa stanú novou dopravnou ikonou – keď sa tak stane, obyvatelia komplexu Premiére budú pripravení.

Atraktívna lokalita

Aj z hľadiska umiestnenia to tieto byty v Bratislave takpovediac „vychytali“. Nachádzajú sa totiž v bratislavskom Starom Meste, na Šancovej ulici, takže doslova uprostred diania. Šancova je jednou z primárnych dopravných tepien hlavného mesta a ako taká ponúka skvelé napojenia na všemožné trasy, nech už cestujete autom (diaľnica D1), vlakom (hlavná železničná stanica) či lietadlom (bratislavské letisko).

Príjemné okolie

V blízkosti Šancovej ulice a samotného bytového komplexu nájdete všetko potrebné pre život. Sú tu miesta na aktívny aj pasívny relax, obchody, reštaurácie, ale aj výchovnovzdelávacie a zdravotnícke centrá. Ak aj nevlastníte auto, všade sa dostanete pešo v priebehu pár minút, prípadne môžete využiť prepracovanú sieť MHD, ktorej zastávky sú priam na každom kroku. Raz darmo, Finep to má s projektom Premiére premyslené naozaj do detailov!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup