Od maľovania štetcom k maľovaniu fotoaparátom

Majú lepší zmysel pre detail muži alebo ženy? Pravdepodobne záleží na osobných preferenciách každého jednotlivca, avšak je pravdou, že bytovým dekoráciám venuje vo všeobecnosti viac pozornosti nežnejšie pohlavie.

Muži vykonávajú tú povestnú čiernu robotu – opraviť, natrieť, vymeniť. Čo však vznikne keď tieto dva elementy spoja svoje úsilie? No predsa pekne ozdobená stena. Že vás odpoveď prekvapila? Nechajte nás rozmeniť ju na drobné. Pekne vybielená stena následne dekorovaná efektnými doplnkami, to je predsa pre oko veľmi príjemný výsledok, no nie? Interiérové dekorácie na stenu neponúkajú snáď nič lepšie ako maľované obrazy.

screen-perfektneobrazy-rucne-malovane

Ručne maľované

Teória spojená s praxou, dobrá myšlienka, ktorá dostane priestor na realizáciu. To je vrchol prinášajúci prospech všetkým. Platí to aj v umení, kde na začiatku kreatívneho aktu tak isto stojí nápad, myšlienka, neskôr rozpracovaná svojim tvorcom k dokonalosti. Ručne maľované obrazy na stenu v sebe nesú punc jedinečnosti a noblesy, ktorá sa rovnako dobre hodí do tradične zariadeného príbytku ako aj do moderne strihnutého priestoru. Chcete mať aj vy doma originál za prijateľnú cenu? Potom sa nechajte inšpirovať eshopom Perfektneobrazy.sk a presvedčte sa, že názov neklame. Vyberajte spomedzi krajiniek, abstraktných motívov či figurálnej tvorby.

screen-perfektneobrazy-sk

Spúšťou maľované

Zachytiť aktuálnu chvíľu, čaro momentálneho okamihu, to bolo hlavným cieľom a vášňou impresionistov. Dá sa povedať, že vďaka modernej foto výbave sa impresionistom stáva v podstate každý fotograf. Skrýva sa aj vo vašom archíve zopár snímkov, ktoré sú malými umeleckými dielami? Ak áno, potom by bola škoda nechať ich zapadnúť virtuálnym prachom, keď je tu možnosť presunúť fotky na plátno. Stačí len vybrať vhodnú fotografiu a rozmer plátna, na ktorý má byť vytlačená. Spravte ten malý krôčik, ktorý vás a vašich blízkych delí od radosti z umeleckého diela.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..