Aké farby zvoliť do jednotlivých miestností?

Aj keď biela farba už dávno vyšla z módy, v niektorých domácnostiach ju stále môžete nájsť. Aj vy sa ešte môžete pochváliť čisto bielou stenou v kuchyni/ detskej izbe/ v spálni? Ak áno, tak sa radšej ani nepriznávajte a rýchlo si skočte kúpiť farbu na steny. Bielej už dávno odzvonilo. Skončite to aj vy a snažte sa oživiť si steny. Nič tým nepokazíte, práve naopak, vašu domácnosť len spestríte. Buďte IN.

shutterstock_179973509

Kúpeľňa

Kedysi sme si ani len nevedeli predstaviť, že kúpeľňa by bola inej farby ako biela alebo modrá. Dnes tomu tak už nie je. Podaktoré domácnosti stavia všetko na slabo zelenú ( mätovú farbu ). Čisto biela farba je už dávno zabudnutá a modrá sa už tiež až tak moc nepoužíva. Vyberte si šikovnú zelenú farbu a nafarbite si kúpeľňu kedysi netradičnou farbou. Uvidíte, že aj návšteva, ktorá k vám príde, sa nebude vedieť vynadívať na krásny odtieň. Mätová je momentálne IN.

Detské izby

Detské izby si vyžadujú špeciálny výber. Ak ste taký typ rodiča, ktorý si zvolí farbu podľa pohlavia dieťatka, nič sa nedeje. Nepokazíte tým absolútne nič. Pre dievčatká ružová, pre chlapcov modrá. Ak však chcete trošku zaexperimentovať, rozhodnite sa pre iné farby. Nič nepokazíte ani kombináciou zelenej a hnedej. Samozrejme nevoľte vždy len tie najtmavšie farby. Pôsobilo by to neprirodzene. Do detských izieb sa hodia aj rôzne obrázky na stenách. Ak ste dostali do vienka dar a viete kresliť, môžete sa realizovať aj na stenách v detskej izbe. Taký krtko, macko alebo koník sa určite hodia do detskej izby. Spravte pre svoje dieťa kráľovstvo. Budete mať možnosť experimentovať.

Spálňa

Spálňa je miestnosť, v ktorej by ste mali voliť nie príliš silné odtiene farieb. Aj keď biela vyšla už z módy, dokonale ju dokáže nahradiť práve béžová. Béžová farba je síce považovaná za nevýraznú, ale dokáže v spálni dokonale zapasovať. Do spálne voľte jemné farby. Ideálne je možnosť skombinovať viaceré farby. Ak by vám bolo po chuti skombinovať bielu farbu, môžete ju kombinovať napríklad z béžovou alebo aj šedou. Skúste si to predstaviť. Neznie to zle, že?

Obývačka

Premýšľate, ktorú farbu otvoriť pri rekonštrukcii obývačky? Chcelo by to zmenu. Chcelo by to oživiť. Ktorá farba to ale dokáže? Skúste si skombinovať obývačku s viacerými farbami. Voľte však trošku netradičné variácie, a to, stenu za televízorom natrite na tmavo a bočné steny ponechajte v bielej ( bledšej ) farbe. V každom prípade však nevoľte červenú farbu, ktorá miestnosť opticky zmenšuje. Červená je dávno OUT. Nenechajte sa ňou zvábiť. Stavte skôr na prírodné farby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..