Luxusné tipy na luxusné vybavenie spálne

Luxusná posteľ

Spánok je prirodzenou a najlepšou formou regenerácie pre ľudský organizmus. A kto sa chce dobre vyspať, ten k tomu potrebuje adekvátny priestor. Priestor príjemnej spálne, kde sa dá výborne oddýchnuť. Spálňa bez kvalitného vybavenia, to by nebolo ono.

Luxusná posteľ
Luxusná posteľ

Spánkom strávi človek zhruba tretinu svojho života. Tak prečo si ju nespríjemniť a nezariadiť na 100% podľa vlastných predstáv? Ak sa radi obklopujete luxusom, máme pre vás dobrý tip – na elmina.sk nájdete interiérové vybavenie podľa svojho gusta. Napríklad aj toto z našej recenzie.

Nočné vintage stolíky – jemný nádych elegancie a štýlu z minulosti

Čo robí spálňu spálňou? Predovšetkým pokojná atmosféra a skvelé vybavenie. A k nemu neodmysliteľne patria nočné stolíky. Tie z ponuky eshopu elmina sú ladené do modernej bielej farby, niektoré navyše v kombinácii s tmavšími odtieňmi. Všetky stolíky sú ale poznačené (myslené v pozitívnom slova zmysle) štýlom vintage, ktorý vyžaruje pohodu a uvoľnenie. Páčia sa nám najmä stolík Sssh… a Rangez en Plus, u ktorých sú úložné priestory riešené veľmi prakticky a trendovo – prútenými zásuvkami. Materiál použitý na výrobu stolíkov je mimoriadne kvalitný a trváci masív, preto nemusíte mať strach o životnosť tohto zariadenia.

Luxusné postele z masívu, ktoré si svoju eleganciu držia dlhé roky

Ozajstným kráľom interiéru sú ale kvalitné a luxusné postele. Keďže sa jedná o pravidelne a stereotypne namáhaný kus nábytku, je výber materiálu v tomto prípade mimoriadne dôležitý. Masív sa z dlhodobého hľadiska ukazuje ako najvhodnejší materiál pre výrobu postelí, od ktorých ich majiteľ čaká dlhú a vernú službu. Pre prvotriednu prácu je charakteristický dôraz na detail, kvalitná úprava povrchu a precízne spracovanie. Vo finále tak nejde len o hocijakú posteľ, ale hodnotný dizajnový kúsok, ktorý je pre spálňu vítaným funkčným aj estetickým spestrením.

Posteľ kráľov

Jodphur Villa Bed v prevedení bielej je priam kráľovská posteľ nie len kvôli tomu, že je vybavená baldachýnom. Je kráľovská aj vďaka svojim rozmerom (180×200), ktoré z tejto postele robia skvelú variantu pre manželské páry. Každá zo zmienených postelí je vyrábaná z masívu – na túto bolo použité drevo akácie, tropickej až subtropickej dreviny, ktorej drevo sa vyznačuje vysokou trvanlivosťou.

Luxusná posteľ Paris – ručná práca a najkvalitnejšie materiály

Kozmopolitný Paríž patril odjakživa k mestám, v ktorých mal luxus svoje miesto. V honosnom duchu historického Paríža sa nesie aj ďalšia z postelí s názvom Paris. Jedná sa o dvojposteľ, ktorú okrem ručnej výroby zdobí aj materiál z rangu tých najkvalitnejších – anilínová koža so všetkými pozitívnymi vlastnosťami, ktoré tento prírodný materiál má. Vybrať si môžete z viacerých farebných prevedení a dokonca aj rozmerov, ktoré je možne ušiť na mieru. Posteľ ponúka aj dve varianty úložných priestorov a jej vzhľad je veľmi špecifický a výrazný, preto počítajte s tým, že bude stredobodom pozornosti.

Krásna posteľ je naozaj krásna

Bella znamená po taliansky pekná a posteľ s prívlastkom Bella snáď ani nemôže byť iná ako príťažlivá. Opäť sa jedná o luxusnú dvojposteľ, tentokrát s dĺžkou 235cm, šírkou 207cm a výškou 135cm. Matrac na drevenom rošte poskytuje luxusných 180x200cm, takže posteľ je dokonalou ozdobou pre manželské luxusné spálne. Dvojposteľ Bella sa vyrába až v 40 farebných prevedeniach, takže na svoje si prídu aj tí najnáročnejší „spachtoši“, zvyknutí spať v prepychových a útulných interiéroch. Posteľ ako taká pôsobí veľmi celistvo a jednoliato, pričom jej dominantnou je predovšetkým mohutné vyššie čelo, udávajúce tón jej dizajnu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..