Bavte sa doma s rodinou – záhradný altánok na záhrade postavíte za pár minút

Opäť je bezpečnejšie zostať doma. Kto má záhradu pri dome, alebo na chate, ten sa dokáže zabaviť. A nielen prácou. Taktiež s deťmi. Nemáte však zatiaľ záhradný altánok? Nevadí. Kúpte so nožnicový stan.

Nožnicové stany majú veľké množstvo použití. Aj keď ste sa s nimi možná stretli predovšetkým na rôznych veľtrhoch a výstavách, prípadne na spotrebiteľských trhoch a jarmokoch, uplatnia sa aj v súkromných záhradách.

Budovať klasický záhradný altánok je finančne aj časovo náročné

Naviac ho postavíme na statické miesto, čo síce môže, ale nemusí byť výhodou. Hlavne ak máme veľkú záhradu a v rôznych častiach roku či dokonca dňa trávime čas v inej časti záhrady. Záhradný altánok v podobe nožnicového stanu má obrovskú výhodu. Je ľahučký, veľmi rýchlo ho postavíte aj demontujete. Môžete s ním teda kľudne manipulovať podľa potreby aj behom dňa. Dopoludnia pod ním presedí vaše dieťa nad učením, cez obed sa premení na jedáleň, večer po zotmení na záhradný pavilón pre party zo susedmi.

Nožnicové stany nepokazia dizajn vašej záhrady

Sú len dočasnou stavbou, ale aj napriek tomu vypadajú dobre. K dispozícii sú v niekoľkých farbách, takže si tú svoju vyberiete podľa toho, ktorá je vašou obľúbenou, či podľa farebnosti vašej záhrady. Nožnicové stany vhodné ako záhradné altánky sa tiež predávajú v rôznych veľkostiach, môžete ich používať s bočnými plachtami či bez nich, a dokonca sa dajú vzájomne spojovať. Takže z niekoľkých dokážete postaviť obrovskú zastrešenú plochu na väčšiu oslavu, ale aj zaujímavý väčší priestor pre rôzne voľnočasové aktivity s rodinou.

Ak sa niečo pokazí, nič nie je stratené

Firma MUTTON, ktorá na stránkach Expodom.sk svoje nožnicové stany ponúka, má k dispozícii aj náhradné diely k stanom. Takže je jednoduché akýkoľvek problém s konštrukciou obratom vyriešiť.