Ako si zariadiť menšiu spálňu?

Luxusné postele

Ak aj vy patríte k tým, ktorí nemajú príliš veľkú spálňu, ale zároveň sa v nej chcete cítiť príjemne, inšpirujte sa našimi praktickými radami. Poradíme vám, ako si ju zariadiť.

Luxusné postele
Luxusné postele

Posteľ je základ

Ako prvú vec, čo musíte urobiť, je zistiť si rozmer miestnosti a na základe toho sa rozhodnúť, ako umiestnite posteľ. Manželská posteľ zaberie veľa miesta a práve preto musíte vedieť, či sa vám do miestnosti zmestia aj nočné stolíky, poprípade toaletné stolíky. Práve moderné toaletné stolíky ženám umožnia uskladniť si drobné šperky a šminky, ktoré mávajú väčšinou porozhadzované po skrinkách v kúpeľni. Do menšej spálne vyberajte skôr rozmer 200×160.

Menšia komoda

Do spálne si môžete dať vyrobiť vstavané skrine, ktoré vám ušetria priestor, avšak ak vám nevyhovuje príliš prepchatá spálňa, nebude vám ostávať nič iné, len si zariadiť zvlášť šatník, poprípade dať si vyrobiť vstavané skrine do predsiene. V spálni vám postačí jednoduchá menšia komoda, ktorá vám poskytne úložný priestor najmä na drobnejšie kúsky oblečenia, ako napríklad spodné prádlo, ale aj pyžamo.

Bledšie odtiene

Tmavé farby opticky zmenšujú akýkoľvek priestor a inak to nebude ani v prípade menšej spálne. Odporúčame vám voliť si farby v prírodných odtieňoch. Priestor krásne osviežia a nebudú na vás pôsobiť deprimujúco.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..