Aké chyby najčastejšie robíme pri vyberaní nového nábytku?

Nábytok

Pri kúpe nového nábytku do domácnosti musíme dôkladne zvážiť predovšetkým náš rozpočet, nakoľko práve výmena starého nábytku za nový modernejší nábytok môže výrazne zaťažiť náš rodinný rozpočet.

Patríte k tým, ktorí plánujú výmenu nábytku a bojíte sa, že pri výbere nového nábytku urobíte chybu, ktorá vás bude stáť čas a peniaze? Prečítajte si, aké chyby robia Slováci najčastejšie a snažte sa im vyhnúť.

nábytok
nábytok

Nepremeriame si priestor, do ktorého nábytok plánujeme umiestniť

Možno sa vám to zdá zvláštne, ale niektorí ľudia jednoducho nevenujú pozornosť premeraniu priestorov, do ktorých plánujú kúpiť nový nábytok. Predajcovia nábytku predávajú a dokonca vám aj vyrobia nábytok na mieru. Skôr, ako sa rozhodnete hľadať obchod s nábytkom, premerajte si priestory. Ak budete napríklad hľadať pekné šatníkové skrine, určite natrafíte aj na klasické, ale aj na rohové šatníkové skrine. Majú iné rozmery, ale aj iný tvar. Ako by ste sa tvárili, keby vám konečne po niekoľkých týždňoch doviezli nový nábytok a vy by ste zistili, že sa vám na určené miesto nezmestí?

Pozeráme na ceny a nie na kvalitu

Ďalšia chyba, ktorej sa dopúšťame. Ak sa rozhodneme meniť nábytok, nemali by sme v prvom rade hľadieť len na ceny a na nič in. Dôležitejšia je kvalita ako kvantita. Radšej investujte do kvalitnejšieho a hlavne pevnejšieho sektorového nábytku ako do lacného, ktorý za pár rokov budete musieť vymeniť, lebo sa vám znehodnotí.

Vyberajte si lokálne firmy, poprípade sa popýtajte svojich známych, o ktorých viete, že nedávno vymieňali starý nábytok za nový. Ak máte netypické rozmery miestnosti, zistite si, či firma, ktorá vás zaujala, vám dokáže vyrobiť požadovaný rozmer. Nie všetky firmy ponúkajú aj možnosť výrobu nábytku na mieru.

Vyvarujte sa týmto chybám a uvidíte, že nábytok, ktorý si vyberiete, bude slúžiť ešte aj vašim deťom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup