Terasa s krbovými kachľami – dokonalá romantika nielen počas letných večerov

Krbové kachle

Začína obdobie trávenia viac času na terasách, balkónoch, záhradkách. Ak práve uvažujete na rekonštrukciou terasových priestorov, záhradky a záhradného domčeka, určite zvážte aj kúpu krbu, resp. krbových kachlí. Terasové priestory bez krbových kachlí a krbov si nevieme predstaviť. Vytvárajú atmosféru a v prípade potreby vám umožnia zahriať sa pri praskajúcou ohníku.

Krbové kachle
Krbové kachle

Krbové kachle vyrobené z liatiny

Atmosféru vám síce spríjemnia aj v interiéri vášho honosného sídla a víkendovej chalupy, predsa len si nájdu miesto aj na väčších terasách alebo pri záhradných domčekoch. Zo všetkých krbových kachlí sú najvhodnejšie práve certifikované krbové kachle vyrobené z liatiny s minimálne päťročnou zárukou. Sú kvalitné, vydržia vám a navodia atmosféru, keď si budete so svojimi blízkymi vychutnávať posedenie po západe slnka.

Dymovody – neoddeliteľná súčasť krbov

Samozrejme, že krbovým kachliam budete musieť prispôsobiť aj celkové rozmiestnenie terasového priestoru. Budú potrebné úpravy. Veď sa zamyslite, krby majú kvalitné oceľové dymovody, ktoré neodmysliteľné patria ku krbom a po určitom období ich budete musieť vymeniť. Niektorým síce prekážajú, lebo sú viditeľné. Sú však súčasťou krbov a krb si bez nich nevieme predstaviť.

Ak chcete zažiť dokonalú romantiku počas letných večerov, dajte si na terasu alebo do záhradného domčeka kvalitné krbové kachle alebo krb s kvalitnými a bezpečnými dymovodmi. Nesmie chýbať kvalitný masívny stôl so stabilnými stolovými nohami, na mieru vyrobená drevená lavica, množstvo vankúšov a diek, ktoré vás zahrejú v neskorých nočných hodinách. Vybrať si môžete z rôznych tvarov krbových kachlí. Z ponuky vás pravdepodobne zaujmú práve kvôli svojmu vzhľadu krbové kachle pripomínajúce vajce. Výber je široké, takže z obavy, že vás nezaujmú ani jedny krbové kachle s oceľovými dymovodmi sa báť rozhodne nemusíte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup