4 tipy na vybavenie, ktoré by v detskej izbe nemalo chýbať

PC stolík - Famm

Každé dieťa má svoj svet, svoj kútik, v ktorom prežíva všetky radosti, trápenia aj sklamania. Sú to však rodičia, ktorí ho pomáhajú svojmu dieťaťu vytvárať. V istom momente nadchádza chvíľa, kedy je potreba z detskej izby vytvoriť študentskú. Čo by v nej nemalo chýbať? 

PC stolík - Famm
PC stolík – Famm

Kde bude tvoriť?

PC stoly a moderné písacie stoly sú základom všetkých študentských izieb. Keďže doba si vyžaduje zvládanie počítačových zručností, mal by byť priestor stolíka prispôsobený aj na umiestnenie počítača – či už desktopu so skriňou alebo notebooku. Váš študent rovnako ocení aj úložný priestor pre tlačiareň a papiere do nej, keďže súčasťou výučby je aj kreovanie rôznych projektov a prác. Písací stolík by mal byť pevný, odolný a uspôsobený tak, aby sedenie pri ňom nebolo pre dieťa utrpením.

Na čom bude sedieť?

Vzhľadom na zdravý vývoj chrbtice netreba investíciu do stoličky opomínať. Už tak sa dieťa dosť nasedí v škole, preto by ste mu doma mali vytvoriť podmienky, aby ho prípadné sedenie neobmedzovalo. Zadovážte stoličku adekvátnu k výške a váha vášho dieťaťa, vyrobenú z kvalitných materiálov, napríklad kože. Príjemným oživením priestoru budú sedacie vaky, ktoré pôsobia mladistvo, trendovo a do študentskej izby skvele pasujú.

Kam si uloží veci?

Skrine kupujte pokiaľ možno tak, aby ste ich nemuseli meniť každý rok. S dieťaťom totiž rastie aj oblečenie, ktorého navyše pribúda a na to, na čo skriňa stačí dnes, už nemusí stačiť zajtra. Do detskej izby rozhodne patrí polička či celý regál na knihy a drobnosti, šatníková skriňa, pokojne aj vstavaná a menšia skrinka alebo komoda. O farbe a dizajne sa pokojne poraďte s budúcim užívateľom, uvidíte, že váš záujem ocení.

Na čom bude spať?

Spánok je dôležitou fázou vo vývoji dieťaťa a preto by mal byť nerušený a výdatný. Posteľ by mala byť na nožičkách, kvôli vetraniu spodného dielu. Matrac nekupujte príliš mäkký, radšej tvrdší, pružnejší a vo všeobecnosti šetrnejší k opornému systému detského tela. Pre kúpu matracov a kompletného zariadenia detskej izby doporučujeme eshop Novynabytok.sk.V najväčšom eshope s nábytkom na Slovensku vybavíte kompletné zariadenia vášho bytu či domu.

Zdroj obrázku: Novynabytok.sk


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..