Zariaďujete kúpeľňu? Na toto nezabudnite.

Ak bývate na byte, prerábanie kúpeľne nechávate na teplejšie mesiace. Jar už pomaly prišla a vy zháňate materiály, zakresľujete návrhy, pozeráte nové vodovodné batérie, nábytok, vaňu a iné spotrebiče, ktoré neodmysliteľne patria ku kúpeľni. Možno sa vám zdá, ale aj zariaďovanie tejto miestnosti, kde niekoľkokrát denne vykonávate hygienu, môže narobiť problémy. S akými problémami sa môžete stretnúť?

shutterstock_172473002

Málo priestoru pre vaňu

Najčastejšie sa slovenské domácnosti stretávajú s malým priestorom. Málo priestoru v kúpeľni automaticky znamená málo priestoru na realizáciu nápadov, ktoré máte. Pri malom priestore v kúpeľni si nemôžete dovoliť doniesť si priestrannú vaňu, do ktorej sa zmestí celá vaša rodina. Niektoré domácnosti sa vedia uskromniť s dobrým sprchovým kútom, ktorý prináša viac pozitív ako negatív. Sprchové kúty nie sú až tak zlé, ako si mnohí starší ľudia myslia. Majú jednu veľkú výhodu, a to, že sú prístupnejšie ako vane. Starší ľudia dobrým sprchovým kútom nikdy nepohrdnú. Ak máte v rodine staršiu osobu, myslite na jej pohodlie pri hygiene. Sprchové kúty sú praktickejšie a zaberú menej miesta. Na hobbypredajna.sk si budete môcť pozrieť príslušenstvo k sprchovým kútom. Prezerajte a vyberajte. Sprchový kút sa vám jednoznačne oplatí.

Staré kvapkajúce kohútiky

Pred niekoľkými desaťročiami vynikali kvapkajúce kohútiky. Kvapkajúce kohútiky však už dávno vyšli z módy. Nahradili ich moderné vodovodné batérie, ktoré umožňujú lepšiu manipuláciu a vydržia omnoho dlhšie ako klasické kvapkajúce kohútiky. Je všeobecne známe, že práve vodovodné batérie sú úspornejšie ako klasické kvapkajúce kohútiky. Dokážu ušetriť až 40% vody. Len si spomeňte na to, koľko vám trvalo, kým ste nastavili tú správnu teplotu vody pri kvapkajúcich kohútikoch. Práve vodovodné batérie majú tú výhodu, že neplytvajú vodou. Ak si zariaďujete kúpeľňu, zvoľte si tie najkvalitnejšie na Slovensku predávané batérie, ktoré vám ani po rokoch nevypovedajú službu. Dôkladným výberom vodovodnej batérie dosiahnete to, že na ďalšie desaťročia budete mať pokoj. Žiadna výmena vám hroziť nebude.

Zlé rozmery kúpeľňového nábytku

Aj zle dispozične riešená kúpeľňa vie narobiť problémy. Vďaka zlej dispozícii máte problém zohnať veľkosťou vhodný kúpeľňový nábytok, ktorý nebude trčať von z miestnosti. Je dôležité si ešte pred kúpou dobre premerať priestory, do ktorých má ísť nový kúpeľňový nábytok. Dbajte aj o to, aby kúpeľňový nábytok mal dostatočne veľa odkladacieho priestoru. Kde si predsa dáte svoj holiaci strojček a šminky?


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..