Vkusný a elegantný domov vďaka luxusným závesom

V dnešnej dobe sa dajú závesy kúpiť na viacerých miestach, v rôznych obchodných domoch s nábytkom. Kúpite si záves a má tri metre. Buď vám doma leží na zemi a zbiera všetok neporiadok zo zeme, alebo ho zvesíte a dáte do skrine hovoriac si, že ho dáte skrátiť. A takto tam leží, niekoľko mesiacov a vy ste stále bez závesov.

Závesy na mieru pre váš domov

Ak si však prídete vybrať do interiérového štúdia Ambiente design, moderné závesy pre vás ušijú na mieru. Dizajnérka príde k vám domov a zameria priestor, šírku okna, možné presahy, výšku miestnosti, aby vaše závesy sedeli presne centimeter nad zemou. Poradí vám a pomôže s tým, čo sa do vášho interiéru najviac hodí, ak si neviete vybrať.

Záclony sú klasika, hodia sa všade. In však už nie sú krátke po radiátor či parapet, ale krásne dlhé, ktoré dodajú vášmu domovu eleganciu a šmrnc. Aby záclony neboli samé, treba k nim vybrať aj záves. Látok je nespočetné množstvo. Buď sú hladké, bez vzoru, alebo vzorované s kvetmi, ornamentami prípadne s geometrickými vzormi. Môžete si vybrať materiál, farbu, lesk či mat.

Hodvábne závesy

Jeden z najšpeciálnejších materiálov na záves je hodváb. Hodváb je prírodná surovina, ktorá sa získava z kokónov húseníc priadky morušovej. Jej húsenice sa zakuklia a kokón je ovinutý hodvábnym vláknom. Na získanie kilogramu surového hodvábu je potrebné odvinúť vlákno až z 30-tich tisícok kokónov. Preto je pravý hodváb taký vzácny a drahý. Hodváb má vynikajúce vlastnosti, v zime dokáže zahriať a v lete zase príjemne chladí. Dokáže absorbovať vlhkosť, aj ju vypúšťať späť do ovzdušia. Nevie však odolať slnečným lúčom a môže sa rozpadnúť. Z tohoto dôvodu sa hodvábne závesy musia podšívať. Najvhodnejšou podšívkou je bavlna, pretože je rovnako z prírodného materiálu ako hodváb. Ak teda hľadáte niečo luxusné a prírodné, určite siahnite po hodvábnych závesoch. Neopakovateľná štruktúra a vzhľad hodvábu prinesie do vášho príbytku luxus a noblesu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..