Zeppelin Rent vám požičia univerzálny minibager

Plánovali ste celú zimu ako sa na jar pustíte do premeny vašej záhrady, úprav pozemku či stavby domu? Teoretickú časť máte zvládnutú, materiál nakúpený no chýba vám potrebné technické vybavenie? V takom prípade je tu pre vás požičovňa stavebných strojov od Zeppelin SK. Nájdete v nej všetky potrebné stroje na vysokej technickej úrovni. Prenajmete si ich len na nevyhnutne dlhú dobu a ušetríte tak vaše financie. Zeppelin Rent má sieť stredísk na celom území Slovenska a dokáže tak zabezpečiť prepravu strojov na miesto ich nasadenia.

Univerzálny minibager

Rozhodli ste sa túto jar venovať viac času svojmu zmene svojho pozemku či záhrady? Zvažujete terénne úpravy v podobe výkopových zemných prác? Alebo potrebujete pomoc pri kopaní základov, pretože začínate so stavbou domu? Na všetky tieto úkony vám postačí univerzálny minibager. Minibagre Caterpillar od Zeppelin Rent sa vyznačujú robustnou konštrukciou a širokým využitím v mnohých aplikáciách. Vďaka širokému sortimentu príslušenstva sú tieto stroje univerzálnymi pomocníkmi.

Veľkou výhodou minibagra je jeho nízka hmotnosť a kompaktné rozmery, ktoré umožňujú robiť výkopy aj v úzkych a ťažko prístupných miestach. Minibager sa pohybuje na širokých gumených pásoch, ktoré jeho hmotnosť rozkladajú tak, aby nedošlo k poškodeniu povrchu podložia trávnika. Stroj dokáže plnohodnotne nahradiť veľkú stavebnú mechanizáciu s rovnakým výsledkom a za nižšiu cenu.

Okrem minibagrov, nevyhnutných na výkopové práce v teréne disponuje požičovňa stavebných strojov Zeppelin Rent aj ďalšou technikou, ktorá vám uľahčí prácu pri úprave terénu okolo vášho domu. Neoceniteľným pomocníkom je minidumper, pomocou ktorého môžete vykopanú zeminu jednoducho premiestniť z miesta na miesto, či odviezť z vášho pozemku preč.

Pred začiatkom celého pracovného procesu si dobre zvážte rozsah úprav. Malá pásové rýpadlo je vo väčšine prípadov tá najlepšia voľba, no ak plánujete veľké výkopové práce s veľkým objemom zeminy, možno pre vás bude výhodnejšie zapožičať si bager.

Výhody práce s minibagrom

Minibager je určený pre každého, kto potrebuje kompaktný a cenovo výhodný stroj s nízkymi prevádzkovými nákladmi. Je vhodný na príležitostné použitie i každodenné práce. Podľa toho si zvážte či investujte do kúpy stroja alebo navštívite požičovňu stavebných strojov Zeppelin Rent a minibager si na nevyhnutne dlhý čas prenajmete. Ak vás v najbližšej dobe čakajú stavebné alebo terénne úpravy je pre vás minibager tou najlepšou voľbou. 

Hlavné výhody práce s minibagrom spočívajú v jeho kompaktnej veľkosti. Dokáže pokryť takmer všetky práve okolo stavby domu a vhodný je i na finálne úpravy terénu, keď veľké stroje na pozemok už nemajú prístup alebo by ho mohli poškodiť. Výkopy s minibagrom sú veľmi presné a nie je ich nutné následne ručne upravovať. Vďaka gumeným pásom neporuší váš trávnik ani dlažbu. Preprava minibagra je nenáročná – stačí ho naložiť na prívesný vozík a odviezť na požadované miesto.

Využijete ho najmä na výkopové práce, ktoré zahŕňajú hĺbenie základov okolo domu, kopanie jamy na bazén či modeláciu a úpravu terénu. Je rovnako vhodný na búracie práce a prípravu okolia na stavbu. Ľahko si poradí aj pri poľnohospodárskych prácach, odstránení a ťažbe stromov či manipuláciou so sypkými materiálmi. Minibager je univerzálny pomocník.