Začnite grilovaciu sezónu štýlovo

S prichádzajúcimi teplými dňami väčšina rodiniek vyťahuje zaprášené grily a upratuje terasové priestory, aby si mohli priestor, kde budú grilovať, zútulniť. Ako si ale priestor, kde budete grilovať, nachystať? Na čo nesmiete zabudnúť?

Počasie vás môže zradiť

V prvom rade musíte myslieť na to, že počasie vás môže zradiť. Nikto z nás, ani meteorológovia, nevedia presne určiť, aké bude počasie, preto ak plánujete svoju grilovačku organizovať pod holým nebom, nespravíte nič zlé, keď si na záhradku rozložíte party stan.

Chráňte sa pred otravným hmyzom

Takýto záhradný stan ochráni vašich hostí, ale aj pripravené jedlo na stole pred nepriaznivým počasím. Pozor si však dávajte aj na hmyz, ktorý vie byť najmä v horúcich letných dňoch veľmi otravný a navyše môže ohroziť najmenšie detičky. Dávajte si na jedlo ochranné sieťky, alebo si kúpte odpudzovač hmyzu.

Očistite priestor, kde budete sedieť

Obdobie lietajúceho peľu je v plnom prúde, preto nesmiete zabudnúť ešte predtým, ako si na drevené lavičky a stoličky dáte deky/ podsedáky, poumývať priestor. Nachystajte si vedro so studenou vodou a prejdite každučký kúsok nábytku na terase/ záhrade. Priestor poumývajte minimálne dvakrát, nakoľko na prvý krát by ste priestor určite stopercentne nevyčistili.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..