Do záhrady len s kvalitným vybavením

Záhradné vybavenie sa od čias našich starých otcov a mám zmenilo na nepoznanie. Hoci sú motyka, nožnice a sekery stále ešte používanými nástrojmi, záhradníci a záhradkári sa čoraz viac utiekajú k modernej záhradnej technike, ktorá je motorizovaná a neuveriteľne výkonná.

Overenú záhradnú techniku nájdete aj v ponuke internetového obchodu na adrese Ibo.sk. Spoločnosť Ibo zúročuje svoje dvadsaťpäť ročné skúsenosti s podnikaním v oblasti lesníctva, poľovníctva a záhradnej techniky a svojim stálym aj novým zákazníkom ponúka to najlepšie, čo je na trhu k dispozícii.

screen-ibo-sk-stiepkovace

Štiepkovače a drviče

Drevnú hmotu je potrebné zužitkovať pokiaľ možno úplne a v tomto smere sú výbornými pomocníkmi drviče konárov, štiepkovače. Profesionáli spolupracujú s profesionálmi a snáď aj preto sa firma Ibo stala exkluzívnym dovozcom belgických strojov značky Eliet na Slovensko. Štiepkovače Eliet sú vďaka svojej spoľahlivosti, sile a životnosti lídrom na trhu mobilných zariadení tohto druhu. Benzínové a elektrické štiepkovače Eliet sú pripravené pracovať všade tam, kde je to práve potrebné. Medzi potešiteľné momenty, ktoré pri nákupe strojov Eliet získate, akiste patrí kompletný servis a v prípade potreby možnosť dokúpenia náhradných dielov.

Krovinorezy

Bez krovinorezov a vyžínačov sa dnes už v záhrade zaobídeme dosť ťažko, najmä na pozemkoch s členitým a zložitejšie dostupným terénom. Moderné krovinorezy sú tou správnou odpoveďou za zatrávnené plochy a miesta, kam sa s bežnou ručnou kosačkou nedostanete. Nezáleží či ide o benzínovú alebo elektrickú variantu, mnohé zo strojov z katalógu Ibo.sk u vybavené antivibračným systémom AVS, vďaka ktorému bude pre vás práca na záhrade ešte príjemnejšou.

Kultivátory a rotovátory

Pre kultivovaný prejav vo vašej záhrade rozhodne budete potrebovať kultivátor. Značkové kultivátory Villager spolu s príslušenstvom, pluhmi a vyorávačmi, oceníte najmä v jarných mesiacoch a vždy, keď bude potrebné pôdu pripraviť na siatie.

Zdroj obrázku: Ibo.sk


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..