Tipy ako si zútulniť domácnosť

Cítite, že vám doma niečo chýba? Nejaký nový impulz, niečo moderné, čo má šmrnc. Chcelo by to zmenu, však? To je celkom prirodzené, veď zmena je život. Aj v bývaní, respektíve skladbe interiéru. Toto sú naše tipy, ktoré vám pomôžu zútulniť vaše bývanie.

Nový náter miestnosť rozjasní, vyčistí a spríjemní

Hovorí sa, že čo sa nehýbe a nepoužíva, to degeneruje. V kontexte tohto článku by sa však dalo povedať, že s čím sa nehýbe a čo sa nepoužíva, to zapadá prachom. V domácnosti to sú najmä veľké skrine a police, za ktorými sa tvoria pavučiny a usadzuje sa prach. Ak ste si to práve uvedomili a chystáte sa ich odtiahnuť, rovno s tým aj vymaľujte. Vymaľovaná miestnosť dostane s novým náterom aj nový nádych. Vzduch sa doslova prečistí, izba ožije a vy s ňou.

Nech vás doma nič neťaží

Rôzne reklamné slogany hlásajú aký je život jednoduchý. Áno, niekedy. Rovnako aj bývanie, najmä vtedy, ak sa dokážete zbaviť toho čo vás ťaží. Napríklad kožušiny na podlahe či stene. Dávno prežitá záležitosť, ktorá priamo úmerne s pohlteným prachom a nečistotami odoberá vašu energiu. Aj zdravý človek si na zaprášenú kožušinu dokáže pomerne ľahko vypestovať alergiu. Bez kožušiny nadobudne miestnosť aj vizuálne na príjemnej jednoduchosti.

Pravé teplo domova

Len tak sedieť pri ohni a dívať sa na jeho plamene, to je lepší relax ako pozeranie televízie. Ak bývate v paneláku, môžete si bezpečné teplo domova zaobstarať vďaka inštalácii elektrického krbu. Samozrejme, že originálu sa nič nevyrovná. Preto ak na to máte financie a priestor, pouvažujte aj nad vybudovaním krbu na tuhé palivo. Najmä počas sychravých jesenných dní a dlhých zimných večerov vám bude príjemné sálavé teplo a praskot horiaceho dreva pripomínať, že ste sa rozhodli správne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..