Regály sú skvelým interiérovým doplnkom

Dizajnové regály patria k najčastejšie sa vyskytujúcim kusovým nábytkom v interiéri. Sú obľúbené vďaka množstvu poličiek, na ktoré si prehľadne dokážeme umiestniť či už knihy, alebo dekorácie a iné doplnky. Svojím vzhľadom vytvárajú dokonalú atmosféru domova, úhľadne zoradené knihy pôsobia útulným dojmom. Máte množstvo suvenírov a neviete kam s nimi? Vystavte si ich spolu s knihami do regálov!

screen-regaly-ikuchyne-sk

Regály sa vo všeobecnosti ponúkajú dva druhy a to stojanové a nástenné. Nástenné regály charakteristické kvalitným materiálom a atraktívnym dizajnom sú nevyhnutnou súčasťou každého interiéru. Ak sa vám zdajú vaše steny príliš prázdne, prípadne disponujete množstvom kníh, dekorácií a suvenírov, zadovážte si vhodný regál. Na výber máte množstvo dizajnových štýlov, ako jednoduchý minimalistický so zaoblenými hranami, alebo výrazné police z masívneho dreva. Viete si ich skombinvať napríklad s konferenčným stolíkom v obývačke, prípadne s komodou či iným kusovým nábytkom. Nástenné moderné regály sú viac ako vhodné aj na umiesnenie do pracovní a detských izieb. Veľmi prakticky poslúžia na stene nad písacím stolom a to v takej výške, aby dokázalo dieťa dosiahnuť na predmety uskladnené na ňom. Ušetríte tým priestor priamo na písacom stole, či vedľa neho v podobe police so zásuvkami.

Páči sa vám nábytok z masívneho dreva? Tak ste na správnej adrese, pretože ich vlastnosti ako odolnosť voči mechanickému poškodeniu, ale aj dlhá životnosť, atraktívny vzhľad plný exotiky a nestarnúci dizajn vám zaručia maximálnu spokojnosť. Ak máte interiér zariadený v minimalistickom štýle, napríklad v bielo – sivej farebnej kombinácii, materiál dreva v ňom dokonalo vynikne a stane sa dominantným prvkom v priestore.

Stojanové regály sú vhodné na jednoduché umiestnenie bez nutnosti zásahov ako vŕtanie a podobne. Hlavne tie masívne z pevného dreva. Prehľadne si tu dokážete vystaviť knihy napríklad v abecednom poradí a doplniť ich zopár dekoráciami. Existujú rôzne kombinácie materiálového zhotovenia regálov. Elegantným dizajnom disponujú regály z masívneho dreva doplnené sklenenými poličkami. Zaručená kombinácia! Tento dizajnový skvost jednoducho nepehliadne nik.

Regály sú atraktívnym kusovým nábytkom, s ktorého dizajnom môžete zaexperimentovať, pretože každý jeden kus je originálny a jedinečný.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..