Nemáte na vlastný bager? Vyberte si v požičovni

Nedovoľuje vám vaša finančná situácia zabezpečiť si vlastný bager? Problém vyrieši požičovňa stavebných strojov, kde ich teraz nájdete neúrekom za dostupnejšie ceny.

Stavebné stroje spoločnosti Zeppelin SK, ktorá je na Slovensku výhradným partnerom známej žltej značky Caterpillar, sú najviac vyhľadávanými pomocníkmi pri práci rôzneho druhu. K dispozícii máte nakladače, rýpadlá, dozéry, dampre a iné špeciálne stroje. Pre svoju komplexnosť poskytovaných služieb sa tešia obľube najmä rýpadlá. Je len na vás, či vás zaujal bager z kategórie pásového alebo kolesového rýpadla. Nie každý si však môže dovoliť nový kus. Pre tých, ktorým to znemožňuje nedostatok finančných prostriedkov ale aj pre využitie len na jednorazovú prácu vyžadujúcu si ich služby na kratší čas, je tu k dispozícii požičovňa stavebných strojov.

V rámci jej služieb si môžete vybrať od minirýpadiel až po ťažšie pásové bagre. Ich výhodou je široký sortiment pracovných nástrojov či robustná konštrukcia. Najčastejšie spĺňajú požiadavky pásové bagre, pre ťažšie sa pýtajú ich longreach typy. Tie slúžia aj na rýpanie s veľmi dlhým dosahom.

V čom však vidíme najväčšie výhody požičovne? Nachádzajú sa v nej výkonné stroje na vysokej technickej úrovni za veľmi dostupné ceny. Takto si na dobu určitú a pre vás potrebnú dostanete adekvátny stroj na adekvátnu prácu. Dopredu si s nami dohodnete pevnú sadzbu, pri ktorej vďaka nevlastných výrobných prostriedkov dosiahnete úsporu investícií. Neprídete ani o kvalitné servisné zázemie či prehliadky, dokonca vám budú poskytnuté opravy nezavinených porúch zadarmo. Aby ste sa nemuseli trápiť s dopravou stroja na miesto stavby, túto službu vám zabezpečí samotná požičovňa. Sieť stredísk sa nachádza po celom území Slovenska, sú tak k dispozícii každému.