Výhody bavlnenej posteľnej bielizne

Spánok pod 100% bavlnenými obliečkami vám môže poskytnúť dobrý odpočinok, dokonca aj počas tých nocí, keď sa zdá, že vzduch sa jednoducho neochladzuje. V zime vás bavlnené obliečky naopak príjemne zohrejú.

Vyberte si bavlnené obliečky Tiahome

Vyrobené z priedušnej bavlny

Bavlnené obliečky Tiahome sú vyrobené z priedušnej bavlny. Majú preto vylepšené absorbčné vlastnosti: pot sa bude lepšie a rýchlejšie odparovať. To umožní vášmu telu lepšie dýchať.  Bavlna nie je syntetická tkanina na báze oleja ako polyester, neprehrejete sa uprostred noci.

Pohodlný spánok po celý rok

Bavlna vás v lete chráni pred horúčavou tým, že vás chladí, a v zime vás chráni pred chladom tým, že absorbuje a zadržiava vaše telesné teplo. Vďaka dvojitému viacúčelovému použitiu je bavlnená posteľná bielizeň ideálnou voľbou pre milovníkov pohodlného spánku.

Vhodné aj pre alergikov

Bavlna je jemná má hypoalergénne vlastnosti. Ak je vaša pokožka citlivá a má sklony k alergiám, bavlnené obliečky pomáhajú chrániť pred podráždením a svrbením. 

Dlhá životnosť

Tiahome bavlnené obliečky sú vyrobené z extra kvalitnej bavlnenej látky. Obliečky vám budú spoľahlivo slúžiť k úplnej spokojnosti veľa rokov. Bavlna zmiešaná s inými materiálmi, ako je polyester, nemusí byť taká odolná ako posteľná bielizeň z čistej bavlny.

Praktická rada: Spravidla odporúčame prať bavlnenú posteľnú bielizeň pri 40 stupňoch, pokiaľ na štítku nie je uvedené inak. Udržiavanie teploty prania maximálne 40 stupňov je lepšie aj pre životné prostredie.

Ideálne aj pre deti

A nakoniec, pre všetky vyššie uvedené výhody sú bavlnené obliečky obzvlášť skvelé pre deti. Ak teda chcete mať istotu, že váš drobec v noci pokojne spí, bavlnené obliečky sú skutočne ideálnou voľbou.