Interiérové IN and OUT

Zatiaľ čo rok 2016 bol nepredvídateľný, ten aktuálny sa nesie v znamení posúvania hraníc v oblasti interiérového dizajnu. Od neobvyklých textúr až po farby, z ktorých vám padne sánka – prezrite si súhrn trendov, ktoré prináša rok 2017.

OUT: striktne daný štýl

Jednoliaty interiér, ladený striktne do jedného časového obdobia? Tak tento tlak takmer úplne povolil a naozaj len málokto bude mať záujem navrhnúť komplet celý interiér v prísnom duchu istého časového obdobia. Trendovejšie je a bude kombinovať štýly a spájať prvky minulosti a budúcnosti.

OUT: nábytok nadmerných veľkostí

Na dostatok priestoru sa nazerá ako na benefit, takže jeho funkčné a kreatívne využitie bude v najbližšej dobe veľmi žiadané. A nadmerne veľký nábytok nie je ani funkčný a vonkoncom nie kreatívny, skôr len neefektívne zaberá miesto. K videniu bude skôr viac kusov nábytku rozložených pokiaľ možno čo najideálnejšie, prípadne nábytok šitý na mieru.

IN: spotrebiče matnej farby

Nový look kuchýň je výrazný a smelý, no odlesk svojej tváre na ich povrchu neuvidíte. Spotrebiče matného výzoru by mali prevalcovať objekty s lesklým povrchom. Nový matný výzor môže pôsobiť veľmi neočakávane najmä pri spotrebičoch, u ktorých ste zvyknutí na povrchový lesk. Toto prekvapenie ale dodá kuchyni na atraktivite a dodá hĺbku celkovej kompozícii priestoru. V neposlednom rade bude pôsobiť ako skvelý kontrast voči ostatným povrchovým úpravám.

IN: mramor

Príklon k tradičným prírodným materiálom v interiéroch je badateľný a mramorový povrch sa stáva veľkým trendom. Najmä pokiaľ sa kombinuje s drevom či kovom. Mramorové vzory sa však dajú rozoznať aj na múroch či tkaninách, takže tento materiál sa dostal takmer úplne všade.

IN: farebné tóny šperkov

Povedzte zbohom béžovej. Nový look pre steny, to je čistá dramatičnosť! Hlboké tóny ako ametyst, smaragdovo zelená a pastelové farby inšpirované prírodou naberajú čoraz viac na popularite. Zvyknete si na ne aj vy?

IN: inteligentné funkcie pre domov

Životy ľudí sa čoraz viac točia okolo smart-zariadení a nie inak to je a bude aj v bývaní. Technológie napredujú rýchlym tempom a prenikajú aj do našich príbytkov. Vykurovanie, bezpečnostné systémy a iné vychytávky riadené zo smartfónu sa pomaly stanú štandardom.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..