Hľadáte luxusné riešenie pre váš sprchový kút? Zoznámte sa s jedným z nadčasových radov

Staviate či rekonštruujete kúpeľňu a zvažujete, akú podobu by mal mať váš sprchový kút? Váhate, aké zvoliť dvere? V súčasnosti je na trhu široké spektrum produktov za výhodné ceny. Pokiaľ ale hľadáte originálny a výnimočný vzhľad, ktorý vás ani po rokoch neprestane nudiť, pozrite si produkty radu Tifany.

Ranná sprcha robí deň

Po prečítaní názvu série týchto produktov si najskôr spomeniete na obľúbený film Raňajky u Tiffanyho. Aj táto rada vás bude nabádať na strávenie príjemných chvíľ počas každodenných ranných očistných rituálov, ktoré zvyčajne prichádzajú pred, alebo po spomínaných raňajkách. Slovo rituál nie je nijako nadnesené. Pocit výnimočného a prínosného pôžitku zo sprchovania určite umocní originálny dizajn kúpeľne. Čas strávený rannou očistou vytvára náladu, ktorá nás potom sprevádza celým náročným pracovným dňom. Určite chcete stráviť tieto chvíle v čo najviac harmonickom prostredí.

Zhodnoťte základné vlastnosti

Exkluzívna séria sprchových dverí Tifany vyniká predovšetkým svojím minimalistickým dizajnom, ktorý osloví aj tých najnáročnejších. V kombinácii s premyslenými kovovými detailmi a čírym sklom dokáže vizuálne zapadnúť do interiéru každej modernej kúpeľne. Prvky série sú koncipované tak, aby boli dokonale vyvážené s vlastnosťami, ktoré od sprchových dverí požadujeme:

  • stabilita
  • jednoduchosť
  • funkčnosť
  • ľahká údržba

Stabilitu dverí zaisťuje elegantný chrómový rám spolu so stabilizačnou vzperou, ktorú možno otáčať o 180°. Podľa dispozícií vašej kúpeľne sa môžete samozrejme rozhodnúť, či zvolíte ľavú, alebo pravú variantu otvárania. Zdvíhacie pánty umožňujú jednoduché otvorenie dovnútra aj von.

Jednoduchá údržba je zaistená vďaka pántom, ktoré sú zapustené zvnútra zároveň so sklom. K bezproblémovej starostlivosti o povrch prispieva aj úprava bezpečnostného skla Easyclean, ktorá odpudzuje vodu a zabraňuje vďaka tomu usadzovaniu vodného kameňa aj zvyškov mydla a ďalších nečistôt.


Inštalácia dverí je možná ako na sprchové vaničky, tak priamo na dlažbu. Podlahová chrómová lišta ochráni podlahu vašej kúpeľne pred nadbytočnou vodou zo sprchového kúta.

Luxusné dvere značky Tifany majú hneď niekoľko variant prevedenia. Sú ponúkané v šírke už od 80 cm, ale poradí si aj s priestornejším kúpeľňami až do šírky 120 cm.

Spojte sa s profesionálmi spoločnosti Krásnakúpeľňa.sk, ktorí vám ochotne poradia s výberom.