Dôvod, ktorý vás presvedčí investovať do hydroizolačného materiálu do kúpeľne

Kúpeľňa

Keby sme si mali vybrať miestnosť, v ktorej je výskyt plesní najpravdepodobnejší, tak by to bola kúpeľňa. Tento priestor s jedným, resp. žiadnym oknom je odkázaný aj na iný spôsob vetrania – ventilátor, otváranie dverí do chodby. Ak chcete predísť vzniku plesní, mali by ste čím skôr zrealizovať hydroizoláciu celej kúpeľne. Toto sú dôvody, ktoré vás presvedčia, aby ste už viac nepremýšľali nad kúpou hydroizolačného materiálu do kúpeľne.

Kúpeľňa
Kúpeľňa

Ochráni váš obklad a škáry pred plesňami

O hydroizolačnom materiáli, a teda aj o hydroizolácii, je známe, že zabraňuje vzniku plesní, chráni obklad a dlažbu pred vlhkosťou. Keď sa vám už pod vplyvom vlhkosti a zlej hygieny objavila v škárach pleseň, po tom, čo sa rozhodnete pre spoľahlivú hydroizoláciu, zabránite bujneniu baktérií a tým aj šíreniu plesní. Ak bývate v paneláku a vo vašej kúpeľni sa nenachádza okno, o to viac by ste sa mali zaujímať o výber hydroizolačného materiálu a o postup hydroizolácie celej kúpeľne.

Izolácia komplet celej kúpeľne

Plesne sú agresívne a akonáhle sa vám v kúpeľni objavia, začne sa tvrdý boj, ktorý bude trvať veľmi dlho, dokonca dlhšie, ako by ste očakávali. Nájdite si dodávateľa hydroizolačného materiálu a pustite sa do hydroizolácie ešte toto leto. Ak ste len prednedávnom rekonštruovali kúpeľňu – menilo obklady, dávali novú škárovaciu hmotu, vyberali novú sanitu, čím skôr izolujete kúpeľňu, tým skôr začne chrániť nový luxusný obklad a dlažbu pred agresívnymi baktériami. Hydroizolácia komplet celej kúpeľne nie je náročná a zvládnete ju úplne sami.

Ak máte obavy zo vzniku plesní a obávate sa toho, že vám na ne nepomôže ani ten najlepší prípravok kúpený v drogérii, pri rekonštrukcii kúpeľne si okrem potrebného vybavenia kúpeľne izolujte obklad a dlažbu celej kúpeľne. Ušetríte tak nemalé peniaze na výmenu škárovacej hmoty a zabránite znehodnoteniu drahého obkladu a dlažby.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup