Tieniaca technika, cez ktorú neprenikne žiaden neželaný slnečný lúč

Vonkajšie žalúzie

V letných mesiacoch nám intenzívne slnečné žiarenie dáva zabrať. Prehrieva náš organizmus, spôsobuje nám smäd, malátnosť, kolapsové stavy, ale prehrieva aj našu domácnosť, ktorá by nám práve mala poskytnúť priestor na oddych, keď je vonku extrémne horúco. Opak je však pravdou. V letných mesiacoch nám slnečné žiarenie zbytočne prehrieva komplet celú domácnosť a vzduch sa stáva nedýchateľným. V tomto prípade vám vie pomôcť jedine kvalitná tieniaca technika.

Vonkajšie žalúzie

Žalúzie

Najpoužívanejšia a zároveň najobľúbenejšia tieniaca technika. Aj také je interiérové žalúzie, ktoré je a vždy bude veľmi obľúbené. Pomáha nám regulovať množstvo slnečného žiarenia prenikajúceho a prehrievajúceho interiér a poskytuje nám súkromie, najmä ak bývame na nižších podlažiach a je nám vidieť do interiéru.

Máte možnosť ich zastierať dvoma rôznymi spôsobmi, ale len jeden spôsob využívajte cez deň. Žalúzie zastierajte vždy proti slnku. V opačnom prípade riskujete, že vám interiér vašej domácnosti bude po návrate pripomínať horúcu saunu. Pri manipulácii so žalúziami dávajte pozor, aby sa vám neutrhli lanká, ktoré ich držia. Odporúčame vám investovať do kvalitnejšieho žalúzia. Máte istotu, že vám vydrží minimálne dve ďalšie desaťročia.

Rolety

Klasika, ktorú milovali aj naši starí rodičia. Za tú dobu sa však aj ponuka roliet rozrástla. Najviac sa predávajú interiérové rolety, ale veľkej obľube sa tešia aj klasické exteriérové rolety. Vybrať si môžete z ponuky retiazkových roliet, motorických, ale i pružinových roliet. Je len na vás, ktorý typ vás zaujme. Najprv si však určite, či chcete interiérové rolety, alebo exteriérové rolety.

Sú vyrobené z kvalitných husto tkaných látok, cez ktoré neprenikne žiaden neželaný slnečný lúč.

Kúpte si kvalitnú tieniacu techniku, ktorá vašu domácnosť ochráni pred extrémnym teplom. Vytvorte si ideálnu klímu a používajte najkvalitnejšiu tieniacu techniku, medzi ktorú zaraďujeme aj klasické žalúzie a rolety.