Podľa čoho si vyberať dvere?

Nájsť interiérové a vchodové dvere do domácnosti nie je také jednoduché, ako ste mysleli. Pri výbere nových dverí musíte zohľadniť množstvo faktorov a až potom sa rozhodnúť, či dané dvere kúpiť, alebo nie.

shutterstock_195993875

Všímajte si materiál

V prvom rade by ste si pri výbere nových dverí mali všímať materiál. Interiérové dvere sa vyrábajú buď z prírodných materiálov (komplet celé sú z dreva) alebo majú umelý povrch (laminát, mazonit alebo fólia). Obidve skupiny ale zaraďujeme do kategórie drevených dverí.

Typické pre dvere z prírodných materiálov sú vady a nedokonalosti spôsobené prírodným materiálom alebo nedokonalým opracovaním. Tieto vady nemenia nič na tom, že tieto dvere sú považované za najkvalitnejšie. Vdýchnu do vašej domácnosti kus prírody.

Dýhované dvere a dvere z masívu sú momentálne in.

Podľa rozmerov a umiestnenia

Dvere si vyberáme podľa umiestnenia a rozmerov. Nemôžete predsa vchodové dvere umiestniť medzi obývacou miestnosťou a spálňou. Ak máte atypické rozmery dverí, bude nutné, aby ste si dvere dali vyrobiť na mieru. Počítajte s tým, že dvere budú vyrobené len z prírodných materiálov, ktoré sa dajú opracovať omnoho jednoduchšie.

Vyberajte si najlepších výrobcov

Na Slovensku máme nespočetné množstvo výrobcov a predajcov dverí. Najznámejším a azda najstarším výrobcom dverí je firma UDO SK, ktorá má zrealizovaných množstvo úspešných projektov. Klienti si ju pochvaľujú a vracajú sa k nej aj po rokoch. Skúste navštíviť ich web a poinformujte sa o dverách, ktoré vyrábajú. Okrem dverí vyrábajú aj okná a rôzne druhy garážových brán.

Ako sami hovoria: „Správne zvolené interiérové dvere skrášlia interiér a spríjemnia atmosféru vášho domova.“


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..