Kuchyne Häcker sú trvácne a nadčasové

Filozofiou značky Häcker je vytvárať dizajnovo dokonalé kuchyne s množstvom inovatívnych prvkov, ktorých cieľom je pobyt v kuchyni maximálne spríjemniť. Kvalitné prevedenie nemeckých kuchýň Häcker vás bude ohromovať celé roky.

Individuálny prístup = jedinečná kuchyňa

Každý má pri varení vlastné zvyklosti, nehovoriac o množstve a charaktere úložného priestoru, ktorý v kuchyni potrebujeme. Hoci sú nemecké kuchyne Häcker celosvetovo známe, základným princípom pri výrobe každého jedného modelu je vždy osobitný prístup k želaniam zákazníka. Variť vo vysnívanej kuchyni preto dnes už môže každý, a to aj za prijateľnú cenu, v ktorej sa odráža dôsledné remeselné spracovanie a dlhoročná tradícia výroby. Iba to, čo je vytvárané s láskou a entuziazmom, môže už na prvý pohľad pôsobiť dokonale a mierne zaváňať luxusom. Popredné miesto na trhu si nemecké kuchyne Häcker nevybudovali iba vďaka detailnému spracovaniu a progresívnym riešeniam, ale aj vďaka vysokokvalitným produktom vyhovujúcim podmienkam bezpečnosti. Hovorí o tom aj posledné ocenenie Red Dot 2018 v kategórii Honourable Mention alebo cena z roku 2016, keď kuchyne Häcker v nemeckej súťaži vyhrali zlato v kategórii Obľúbenosť u zákazníkov. Nezabúdajme však ani na uznania za inovatívne riešenia, ktorých je množstvo.

Moderná kuchyňa s minimalistickým dizajnom

Mať kuchyňu na mieru je snom každého, kto rád varí alebo chce mať svoje bývanie dotiahnuté  do dokonalosti. Preto zaiste poteší, ak sa v kuchyni objavujú prvky, ktoré pobyt v kuchyni spríjemnia. Systém tichého zatvárania dvierok, nástenný úložný systém s rafinovane riešenými policami, ktorých vysúvaním sa získava extra úložný priestor, ostrovček na prípravu jedál, ktorý sa dokáže razom premeniť na jedálenský stôl, a mnoho ďalších funkčných elementov, využitie materiálov ako granit, syntetický kameň alebo keramika spravia z kuchyne avantgardné dielo. Niečo sa vysunie a niečo zasa skryje, kuchyne Häcker jednoducho dokážu ušetriť miesto aj v priestoroch, ktoré si veľkú kuchynskú linku nemôžu dovoliť. Nevtieravé osvetlenie kuchynského nábytku upúta pozornosť aj na tie najmenšie detaily, a ak ste precízni, zamilujete si dôkladnú organizáciu v zásuvkách. Už 120 rokov spoločnosť Häcker teší svojím moderným prístupom pri navrhovaní produktov, preto je dobré zveriť sa jej do rúk a nechať si vyrobiť kuchyňu snov na mieru.