Chceli by ste mať najkrajšiu strešnú krytinu v okolí? Poďte si s nami vybrať strechu pre vás!

Výber strešnej krytiny nemusí byť pre vás vôbec zložitý. Ponuka na dnešnom trhu je veľmi široká a je mnoho materiálov, z ktorých možno vyberať. Ako teda kúpiť krytinu, ktorá bude čerešničkou na torte vášho vysnívaného nového domu? Ak by ste chceli napríklad len prerobiť strechu a vymeniť starú krytinu za novú, rozhodne by ste si mali premyslieť, aký by bol pre vás najvhodnejší materiál, ktorý nebudete musieť po desiatich rokoch meniť odznova.

Strešná krytina bude ozdobou na vašom dome, a aj keď bude umiestnená v určitej výške, každý sa na ňu bude pozerať a obdivovať ju. Preto je len na vás, akú krytinu si zvolíte a ako sa bude vynímať vo vašom susedstve. Vaša súťaživosť o najkrajší vzhľad by však nemala byť na prvom mieste pri výbere, ale skôr je dôležitá kvalita materiálu. Plechová strešná krytina patrí k tým najkvalitnejším. Spoločnosť LAMINA má vo svojej ponuke viacero druhov, ktoré vás zaujmú svojou kvalitou a unikátnosťou.

Druhy krytín a široká ponuka

Na eshope spoločnosti LAMINA nájdete skutočne širokú ponuku z ktorej môžete vyberať. Škridle budú jedinečné a kvalitné. O tom svedčí aj betónová krytina Terran, ktorá je z prírodných surovín a zabezpečí skvelé pokrytie vašej strechy. Ďalšími druhmi sú plechová krytina Lindab, trapézové krytiny, profilovaná strešná krytina Laminka, falcovaná krytina Schlebach a mnohé ďalšie. Zaujímavou pre vás môže byť krytina značky Tondach, ktorá je keramická a taktiež vyrobená z prírodného materiálu.

Dôležitý podklad

Nezabudnite ani na podklad pod krytinu, využite ponuku asfaltových pásov a PVC strešných fólií. Vhodné je využiť aj tepelnoizolačný materiál, cez ktorý neprenikne žiadny nežiaduci prírodný živel. Najvyužívanejšia je BauderPIR – tuhá polyuretánová pena.