Ako využiť mini pôžičku na rekonštrukciu bytu?

Zvažujete kúpu staršieho bytu, ale odrádza vás fakt, že je v pôvodnom stave a jeho rekonštrukcia by bola finančne náročná? Alebo práve sedíte vo svojom byte a hoci sa vám zdá, že ste sa nasťahovali len prednedávnom, všetko je zrazu zastaralé a nemoderné? Predstavujete si, ako by ste prerobili kúpeľňu, kuchyňu, vymenili podlahy či okná? Či už sa vám nepáči vaša obývačka, spálňa alebo predsieň, rekonštrukcia viac nemusí ostať iba vo vašich predstavách. O peknom, estetickom a praktickom bývaní už nemusíte iba snívať, a to dokonca ani vtedy, ak momentálne nemáte na renováciu dostatok financií.

Pomôže vám mini pôžička

Sen o krásne zrenovovanom byte pomôže premeniť na skutočnosť mini pôžička. Nie je nič jednoduchšie. Tento úverový produkt obľúbený vďaka svojej vysokej dostupnosti vybavíte rýchlo, bez dlhého čakania a zbytočného množstva dokumentov. Ak sa teda chystáte renovovať svoje bývanie, nebude vás brzdiť zdĺhavé vybavovanie. Nebude vás zdržiavať časovo náročné vypĺňanie nezrozumiteľných dokumentov. Žiadne zbytočné papierovanie.

Vy sami si zvolíte, aký spôsob požiadania o mini pôžičku je vám najpríjemnejší. Môžete navštíviť pobočku, alebo si dohodnúť poskytnutie rýchlej pôžičky telefonicky. Najjednoduchšie je však vyplniť online formulár na webovej stránke poskytovateľa. Tak môžete požiadať o finančné prostriedky ihneď, keď potrebujete, bezplatne, 7 dní v týždni 24 hodín denne. A to všetko z pohodlia vášho domova. Výsledok posúdenia poskytnutia pôžičky sa dozviete v krátkom čase po odoslaní formulára.

Nezabudnite si skontrolovať cenník

Ďalšou výhodou je, že mini pôžičku vybavíte bez zbytočných otázok a bez dokladovania, na čo ste pôžičku využili. Finančné prostriedky vám budú zaslané na bankový účet vo veľmi krátkom čase, väčšinou do 24 hodín. Mini pôžička je určená aj pre klientov, ktorí nedisponujú bankovým účtom. V takomto prípade vám poskytovateľ peniaze poukáže poštovým poukazom, prostredníctvom ktorého vám finančné prostriedky vyplatia na pošte.

Nemusíte si lámať hlavu ani nad tým, ako si požičať peniaze, a pritom nezaťažovať rodinu či svojich priateľov a blízkych. Na to, aby vám bola rýchla pôžička schválená, nepotrebujete ručiteľa.

Podmienky jednotlivých poskytovateľov mini pôžičiek sa rôznia. Vy sami si vyberiete také, ktoré vám najviac vyhovujú. Takmer všetci poskytovatelia však umožňujú poskytnutie rýchlej pôžičky iba osobám, ktoré dovŕšili vek 18 rokov. U niektorých poskytovateľov je to jediná podmienka a žiadateľ nemusí spĺňať nič iné. Tak môžete žiadať o mini pôžičku aj pokiaľ ste nezamestnaný, dôchodca, živnostník, alebo máte nižší príjem. Niekde sa stretnete s tým, že poskytovateľ žiada zaslať doklad totožnosti či výpis z bankového účtu, na ktorý žiadate zaslať poskytnuté peniaze. Iní potrebujú doklad o pravidelnom príjme alebo potvrdenie, že váš trvalý alebo prechodný pobyt je na území Slovenskej republiky.

Väčšina poskytovateľov poskytuje rýchlu pôžičku bez poplatkov za predčasné splatenie. Cenník poplatkov za poskytnutie pôžičky máte možnosť pozrieť si na konkrétnych webových stránkach poskytovateľov.

Premeňte svoj sen na skutočnosť!

Získanie rýchlej pôžičky je skutočne flexibilné, rýchle a nenáročné. Nezaberie vám takmer nijaký čas a ušetrenú energiu môžete využiť na splnenie svojho sna o novom a lepšom bývaní. Neváhajte a pustite sa do rekonštrukcie vášho bytu už zajtra! Či už pôjde o rekonštrukciu estetickú alebo funkčnú, s mini pôžičkou dosiahnete želaný výsledok. Vymenené okná, nové podlahy, prerobené bytové jadro, moderná kuchyňa či obrovský šatník s nadčasovým dizajnom. To všetko môžete mať. Tým všetkým môžete inšpirovať vašich priateľov. Najdôležitejšie však je, ako sa budete cítiť vo vašom novom byte vy. Ako znovuzrodení. Komfortne, štýlovo, spokojne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..