6 tipov ako inak použiť špongiu na riad

Neveríte, že obyčajná špongia na umývanie riadu nemusí slúžiť len na tento jediný účel? Tak si pozrite týchto 6 trikov a inšpirujte sa. Aj s malým (v tomto prípade lacným) klaunom sa dá spraviť veľké divadlo.

1.Pracujete na počítači a zo stereotypného pohybu pri klikaní myšou vás už bolí zápästie? Podložte si pod ruku hubku a uľavíte si od nepríjemnej bolesti.

2.Špongia na umývanie riadu môže poslúžiť aj ako netradičná skrýša na peniaze. Ak do nej nožom vyrežete dieru – kapsu, môžete tam v prípade potreby ukryť papierové bankovky. Len pozor, aby ste na ne nezabudli a nezačali hubku používať na jej prapôvodný účel ;).

3.Na čistenie klávesnice počítača nepotrebujete špeciálne metličky alebo štetčeky. V pohode postačí hubka. Ak chcete byť originálni, odstráňte z nej drsnú vrstvu, pripevnite rúčku (v podobe napr. drievka z nanuka) a môžete oprašovať.

4.Vyumývať fľašu s tenkým hrdlom zvnútra je vždy problematické. Pomôcť si ale môžete napríklad takouto vychytávkou: nožnicami vytvarujte hubku do takej veľkosti, aby v pohode prešla hrdlom fľaše. Ešte skôr však do jej útrob vložte silný magnet a umývajte tak, ako to je znázornené vo videu (čas 3:16).

5.Ak vyberiete penu zo stredu hubky, môžete ju použiť ako provizórny stojan, napríklad na vajíčka. Hubka ako taká sa ale dá použiť aj ako odkladací priestor na tuhé mydlo, ktoré takto nepríde do styku s vodou a vydrží dlhšie.

6.A na záver ďalší tip ako hubkou čistiť fľaše. Ak sa vám do fľaše zmestí hubka, no nie už ruka, pomôžte si pri čistení vidličkou. Po „napichnutí“ sa vám bude so špongiou pracovať oveľa ľahšie.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..