Zaradenie CRM systému do firmy zmení jej chod od základov

Každá firma môže byť iba taká dobrá, ako kvalitné je jej vedenie. Mnoho manažérov vynakladá nemalé úsilie na to, aby firma skvele fungovala. Nie vždy je ale výsledok taký, ako sa očakáva. Dôvodom je väčšinou skutočnosť, že vo firme chýba kvalitný nástroj na jej riadenie alebo sa využíva väčšie množstvo nástrojov, ktoré medzi sebou nespolupracujú. Veľké aj malé spoločnosti, ktoré sa dokázali presadiť na trhu, dosiahli svoj úspech väčšinou preto, že využívajú kvalitný CRM systém a vy ho môžete používať tiež.

Prečo je CRM systém vo firme taký dôležitý?

Je vaším cieľom získať pre projektové riadenie – softvér? CRM systém ho obsahuje a okrem toho aj širokú škálu ďalších funkcií. Najlepším českým CRM systémom je AutoCRM. Ide o nástroj, s ktorým vám bude upravený na mieru, aby obsahoval všetky potrebné funkcie a vy ste tak nemuseli používať viac programov, ktoré by vás iba zdržiavali. Môžete odtiaľto pohodlne riadiť zamestnancov aj všetky projekty. K projektom môžete zamestnancov priraďovať, sledovať ich vyťaženosť, dochádzku, pracovný harmonogram a tiež s nimi odtiaľto komunikovať. Pri projektoch je využitý Ganntov diagram, takže vidíte skvelú nadväznosť jednotlivých úloh.
Program má prehľadné rozhranie, ktoré je rozdelené do jednotlivých entít podľa toho, čomu sa potrebujete venovať. Máte tu napríklad účtovníctvo, klientov, správu reklamných kampaní ai. Keďže je tu emailový klient, môžete odtiaľto komunikovať nielen so zamestnancami, ale aj s klientmi a dokonca si u nich zobraziť všetky podrobné informácie, vrátane fakturácie a realizovaných zákaziek. Môžete tu vytvárať a rozosielať newslettery aj ponuky. Dôležité je, že si tu môžete zobrazovať dôležité dáta a to vo forme grafov, takže budete mať prehľad nad informáciami, ktoré ste predtým možno ani nepoznali, ako je napríklad vývoj vášho obratu, zisk vašej firmy, návštevnosť vášho webu, efektivita zamestnancov a ďalšie. Zaujíma vás viac informácií? Navštívte web AutoCRM.sk, kde si môžete tento systém zadarmo vyskúšať.