Romantika sa dá zažiť aj v paneláku

Za horizont šíreho oceánu zapadajúce slnko, na ktoré sa pozeráte s partnerom či partnerkou, pohodlne usadení na piesočnatej pláži. Všade naokolo je ticho a pokoj, ste tam len vy s fľašou kvalitného sektu, pri ktorej si pomaly, dúšok po dúšku, vychutnávate prítomnosť chvíle a jemný vánok.

Celkom fajn predstava, čo poviete? V paneláku alebo rodinnom dome (ak zrovna nebývate na pláži) však ťažko realizovateľná. Na romantický večer však toho netreba veľa. Inšpirujte sa našim článkom.

Bez obrazoviek

Prvé, bez čoho sa pri večeri vo dvojici určite zaobídete, je mobilný telefón a počítač. Sociálne siete to bez vás chvíľu vydržia a vy bez nich tiež. Rovnako ako priatelia alebo klienti na telefóne. Ak už sa ale máte pozerať na obrazovku, tak nech je to tá televízna. Pusťte si film, ktorý by ste obaja radi videli. A nemusíte to nutne byť romantická komédia, hoci ňou pravdepodobne nič nepokazíte.

Dobré jedlo a pitie podporí atmosféru

K príjemnému večeru vo dvojici hladné brušká nepatria. Nemusíte pritom jedlo pracne pripravovať niekoľko hodín doma. Nechajte sa rozmaznávať a objednajte si niečo dobré. Raz za čas to predsa nie je hriech. Keďže ide o nevšedný večer, aj na tanieri by mohlo byť niečo nezvyčajné, netradičné. Čo by ste povedali trebárs na sushi? Nezabúdajte ale, že k dobrému jedlu neodmysliteľne patrí aj kvalitné pitie.

Záver v perinách

Jedlo je zjedené, film dopozeraný. A čo teraz? Veď noc je ešte mladá…Podporte ju a zhasnite svetlo! Celkom po tme by to tiež nebolo celkom ono. Správnu romantickú atmosféru vám pomôžu navodiť sviečky, ktoré skryjú čo skryť majú a vyburcujú vašu fantáziu. A tak neostane nič iné, len nasmerovať spoločné kroky do spálne a tam si príjemný večer vychutnať pri spoločnom zaspávaní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..