Originálne nástenné svietidlá osviežia aj váš domov

Nástenné svietidlá

Osvetlenie interiéru vo veľkej miere prispieva k tomu, aby sme sa doma cítili naozaj ako doma. Svetlo a jeho hry výrazne ovplyvňujú pocity každého, kto do daného interiéru vojde. Tlmené svetlo pomáha upokojiť sa, väčšie množstvo svetla zase podporuje duševnú aj fyzickú aktivitu. Svetlom dokážeme vyvolať žiadanú atmosféru, ako aj zvýrazniť vybrané prvky.

Nástenné svietidlá
Nástenné svietidlá

Nástenné svietidlá sú skvelým spôsobom ako ozvláštniť akýkoľvek interiér. Hoci nezastúpia centrálne osvetlenie, sú výborné na sektorové využitie v prípade, že potrebujete viac svetla pri posteli či nad sedacou súpravou. Vtedy sú úplne neoceniteľné.

Nástenné svietidlá vdýchnu interiéru život

Kedysi sa osvetlenie miestnosti obmedzovalo výhradne na vzdialenosť elektrického káblu. To je dnes však už minulosťou, moderné svietidlá sa dajú použiť už kdekoľvek aj na zle prístupných miestach. Aj pre svoju univerzálnosť sa nástenné svietidlá s absenciou elektrických šnúr stali v moderných interiéroch skutočným hitom. Jednoducho dokážu vdýchnuť život aj tým najtmavším častiam domu či bytu.

Viac svetla so zrkadlami

Svetlá na stene môžu vášmu domovu dodať aj určitú dramatickosť bez ohľadu na miestnosť. Stačí si napríklad len zabezpečiť namiesto minimalistických svetiel lampy s tienidlami so zaujímavo zdobenými detailmi. Ak využijete odrazovú silu zrkadiel, získate miestnosť priam zaliatu svetlom.

Nástenné svietidlá kráčajú s trendmi

Nebojte sa siahnuť ani po nástenných svietidlách v modernom dizajne. Aj minimalisticky zdobené bodové svetlá či tie, čo vyzerajú ako z budúcnosti, dokážu poskytnúť emotívne a relaxačné svetlo. Zaujímavo vyzerajú aj svetelné panely s jemným svetlom či svietidlá so zaujímavým zdobením, vyrezávaným dekorom či starodávnou patinou.

Foto: Bigstockphoto


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..