Ekonomické a moderné LED svietidlá si zamilujete

Trendom súčasnej doby je užiť si maximálny komfort, no zároveň čo najviac ušetriť. Preto sú LED svietidlá také obľúbené. Vyberať si môžeme spomedzi rôznych dizajnov, takže nemáme problém prispôsobiť moderné svietidlo ani tradičnému interiéru.

LED pásy. Sú všade!

Dnes si už našu domácnosť nevieme predstaviť bez kvalitného osvetlenia. To sa dostáva okrem miestností už aj do návrhov nábytku či spotrebičov. Televízory, zrkadlá, vitríny, postele, sedačky i šatníkové skrine vyzerajú s LED pásmi veľmi moderne, a navyše je to aj účelné. Môžeme si posvietiť do vnútra skríň, upozorniť na to, čo je krásne, alebo čarovať s atmosférou v priestore. LED pásy s rôznymi farbami svetla možno použiť skutočne kdekoľvek – v kúpeľni, v obývačke, v spálni, a čoraz bežnejšie práve v kuchyni, kde pomáhajú nasvecovať pracovnú dosku pri varení. Vlastníte terasu alebo altánok? Určite natrafíte na LED pásy s vhodným krytím, ktoré vám počas letných večerov spríjemnia pobyt vonku vo večerných hodinách. Tento efekt je, samozrejme, vhodné doplniť ešte aj svetlom z iných LED svietidiel, napr. takých, čo žiaria zo zeme alebo z vášho plota.

Prečo voliť LED svietidlá

Keď máte v domácnosti alebo vo firme LED svietidlá, viete, že nemusíte dlho čakať na to, kedy sa lampa úplne rozsvieti, a že vám dodá toľko svetla, koľko potrebujete. Takisto je vhodné doplniť, že využívaním LED svietidiel šetríte energiou, pretože sú úsporné. Vedeli ste, že jedna LED žiarovka vám vo svietidle môže vydržať aj celé roky? Krásnych 60-tisíc hodín svietenia a úspora energie je daná aj tým, že LED žiarovky nevydávajú takmer žiadne teplo a ani škodlivé žiarenie. Pokiaľ navyše zmýšľate ekologicky, poteší vás fakt, že pri výrobe týchto žiaroviek nie sú využité žiadne toxické látky, a že sú žiarovky veľmi dobre recyklovateľné.

Efektné a úsporné bodové svietidlá

Či sa rozhodnete pre klasické LED svietidlá, alebo ich doplníte LED pásmi či bodovými svietidlami, bude vás tešiť fakt, že hoci bola vaša investícia do svietidla vyššia, ono sa vám odvďačí vynikajúcim výkonom po celé roky. Navyše si môžete zvoliť aj odtieň svetla – na relaxáciu sú skvelé teplé biele farby, na prácu v kuchyni, dielni či v kancelárii zasa studené odtiene. Môžu sa LED svietidlá, LED pásy a bodové svietidlá stretnúť v rámci jednej miestnosti bez toho, aby to nepôsobilo rušivo? Samozrejme, základ je predsa to, aby sme dosiahli dokonalé osvetlenie interiéru a exteriéru.