Dekorácie, ktorých prípravu zvládnete za 5 minút

Jednoduché na výrobu a príjemné na pohľad. Aj také sú interiérové dekorácie, ktoré vám predstavíme. Inšpirujte sa postupmi a priloženým videom a vyrobte si podobné aj vy doma. Zabavíte sa a finálny výsledok vás akiste poteší. Tak poďme na to.

Akvárium s rybkami, ktoré netreba kŕmiť

Máte doma veľkú fľašu či zaváraninový pohár, ktorý je už dlho nevyužitý? Môžete to ľahko zmeniť. Na dno uložte pár kamienkov, prípadne štrk v rôznej farbe a štruktúre, pridajte trebárs mušle z dovolenky pri mori a umelú okrasnú rastlinku a zalejte vodou takmer po okraj. Do vody pridajte potravinárske farbivo modrej farby. Na viečko pripevnite povrázkom alebo silónom plastové rybky prípadne návnady a uzavrite ním pohár. Dekoratívne akvárium je hotové.

Ako využiť korkové štuple

Nasledujúci výrobok (tabuľa na poznámky) sa perfektne hodí do detskej izby alebo pracovne. Potrebovať naň budete väčšie množstvo korkových zátok, ktorých tvar prispôsobíte tak, aby boli rovnako veľké. Následne ich, jednu vedľa druhej, lepte na plochu – tabuľku, prípadne starší obraz. Po nalepení môžete hlavičky korkových zátok pomaľovať rôznymi farbami. Táto tabuľka môže slúžiť na pripínanie fotiek alebo dôležitých odkazov.

Kvetinová dekorácia z papiera

Ako vytvoriť z papierovej utierky dekoráciu v tvare kvetu? Úplne jednoduché to nie je, budete potrebovať utierku z papiera, nožnice, kancelársku zošívačku, šikovné ruky a samozrejme správny návod. Ten vydá za viac ako 1000 slov. Pozrite si ho preto na priloženom videu (začiatok 0:50).

https://www.youtube.com/watch?v=Byzy9DP45bQ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..