6 spôsob ako zlepšiť vašu kúpeľňu

Kúpeľňa spravidla býva najmenšou miestnosťou v domácnosti, no aj s týmto málom sa dajú robiť zaujímavé veci. Tieto inšpirácie využijete možno aj vo vašej kúpeľni.

Roh miestnosti, elektrické zásuvky – aj vy máte pocit, že sa s týmto už nič extra nedá spraviť? Máte pravdu, no nie len extra momenty potešia. Čo poviete na takýto vešiak a úložný priestor navyše?

Biela je sama o sebe pomerne sterilná a na veci nič nemenia ani zvislé prúžky. No postavte k stene dvojicu prútených košíkov a štýlovú poličku a priestor získa úplne nový nádych.

Umývadlo, zrkadlo – klasický kúpeľňový dvojboj, ktorý sa dá vylepšiť, ak medzi oba komponenty ešte vmestíte takúto dizajnovú poličku s kvetináčmi. Ďalšie miesta na ukladanie vecí každodennej potreby sa iste hodia v každej kúpeľni.

Celkom pekný pohľad, čo poviete? No nepríde vám, že pod umývadlom je až príliš veľa prázdneho miesta? Opäť to rieši polička, na ktorú sa zmestia uteráky, mydlá a niečo navyše. Príjemná kytička vo sviežich farbách perfektne vyvažuje dominujúce odtiene oranžovej a bielej.

Tyč na zavesenie kúpeľňového závesu sa dá využiť aj inak. Takýmito štipcami sa na ňu dajú zavesiť špongie aj sprchové gély a šampóny.

Máte vaňu podobných tvarov? Tak skúste okolo nej vystavať podobný skelet, ako je na druhom obrázku, a získajte praktické poličky pre kúpeľňové drobnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..