4 interiérové dekorácie, ktorých výrobu zvládnete sami

Interiérové dekorácie nemusíte nutne kupovať za veľké množstvo peňazí. Môžete si ich spraviť z dostupných materiálov aj doma. Jediné, čo budete potrebovať, je aká-taká manuálna zručnosť, trpezlivosť a návod ako na to. A ten je tu.

Jutová podložka pod vázu

Vyrobiť si peknú podložku pod vázu s kvetinami nie je nič ťažkého. Budete na to potrebovať jeden tanier či akúkoľvek okrúhlu podložku, na ktorej vonkajší okraj nanesiete lepidlo a budete postupne, smerom dovnútra, lepiť hrubší jutový špagát alebo tenšie lano. Zaberie to istý čas, ale výsledok naozaj stojí za to!

Váza s metalickým nádychom

Tak, podložka je hotová, teraz je rad na výrobe vázičky. Jednoduchá, neozdobená sklenená váza predstavuje pár eurovú investíciu. Len o niečo viac stojí metalický sprej, ktorý nanesiete na vázu a voilá – váza dostanete celkom iný šmrnc! Postavená na jutovej podložke bude vaša nová vázička vyzerať výborne.

Outdoor upgrade podložky pod topánky

Aj obyčajnú podložku pod topánky môžete vylepšiť tak, ako to uvidíte na videu. Investícia do dekoračných riečnych kameňov neznamená veľa – nanajvýš pár desiatok centov za kilogram. A to je naozaj minimálna cena za príjemné prostredie, ktoré naoko triviálna podložka dokáže vytvoriť.

Jednoduchá obliečka na vankúš

Už nemusíte kupovať obliečky pre vankúše. Dokonca ich ani nemusíte dávať ušiť. Stačí k proporciám vankúša dostatočne veľký kus látky, do ktorého vankúš zabalíte podobne, ako keď balíte vianočný darček. Oba konce látky zauzlíte a prehnete a…to je všetko:).

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..