Vyberte si letné dámske šaty, ktoré podčiarknu vašu ženskosť

Leto je obdobie, ktoré miluje snáď každý z nás. Horúce a dlhé letné dni nás nútia tráviť viac času vonku so svojimi priateľmi a rodinou. Najväčšou výhodou tohto obdobia oproti zime je to, že nám stačí obliecť si niečo ľahké a jednoduché a vyraziť von. Letné dámske šaty sú hitom už niekoľko sezón, no v každej sezóne je dominantné niečo iné. Či už je to potlač, strih alebo iný výrazný prvok, určite dokáže na prvý pohľad zaujať nejedno zvedavé oko. Aké dámske šaty na leto sú tento rok v kurze?

Vzory, vzory a ešte raz vzory!

Toto leto budú nepochybne hitom a čím budú väčšie a výraznejšie, tým lepšie. Ak milujete zvieracie vzory, na letných šatách si ich nemôžete nechať ujsť. V móde budú tiež veľké farebné kvety, nápisy po celom obvode šiat, či rôzne aplikácie, ktoré šaty ešte viac zvýraznia. Ak radi a často listujete v módnych časopisoch alebo si prezeráte internetové stránky venované móde, určite ste si už všimli, že košeľové dámske šaty sú momentálne takmer všade. Sú pohodlné, ľahké a navyše je možné ich doladiť elegantne aj športovo. Môžete k nim zvoliť tenisky, balerínky, oxfordy či lodičky. Ani jednou obuvou z vymenovaných určite nič nepokazíte. Platí tu rovnaká zásada, ako pri všetkých ostatných šatách. Výrazný vzor už nekombinujte s ďalším a radšej dámske šaty doplňte jemnými a nenápadnými doplnkami.

Ako doladiť letné dámske šaty v chladnejšie dni?

Aj cez leto sa môže stať, že slniečko sa nachvíľu schová a teploty trochu klesnú. Dámske šaty na leto je preto vtedy vhodné doplniť riflovou alebo koženkovou bundičkou, ktorá vám zahalí plecia a zahreje počas chladných dní či večerov. V takomto prípade zvoľte radšej celú obuv. Sandále nechajte doma a siahnite po balerínkach či teniskách, v ktorých vám nebude zima na nohy. Dámske šaty na leto tiež môžete doladiť šatkou, ktorú si jednoducho prehodíte cez plecia, pokiaľ už začne byť chladno. Takto si môžete byť istá, že budete krásna počas horúcich i chladnejších letných dní.

Dámske šaty na leto môžete variovať podľa vašich predstáv a pokiaľ neviete nájsť tú správnu inšpiráciu, na našej internetovej stránke https://www.glashgirl.sk/ ju nepochybne nájdete!


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup