Sedačka ako solitér? Skvelý nápad

Moderná sedacia súprava

Časy, keď boli sedačky povinne prilepené ku stene, pretože ich zadná časť bola veľmi odpudivá, sú našťastie už dávno preč. Dnes z nich môžete urobiť solitéra, to znamená, že sedačku umiestnite do stredu miestnosti a urobíte z nej dominantu obývacej izby. Vtedy si však musíte dať pozor na to, aby ste si vybrali správny kúsok a vhodne k nemu nakombinovali doplnky. Ako na to?

Moderná sedacia súprava
Moderná sedacia súprava

Nebojte sa farieb

Dodnes prežil mýtus o tom, že sedačky by mali byť iba v neutrálnych farbách, veď ide o dlhodobú investíciu. Áno, nekupujete sedačku na dva roky, ale zase ani dokonca života. Takže sa nemusíte báť siahnuť po výraznejších farbách. Ak máte čierno-biely interiér, doprostred miestnosti umiestnite žltú sedačku a k nej prisuňte kusový koberec s geometrickými tvarmi. Skvelým doplnkom k takejto sedačke sú aj sivé či šedé vankúšiky. Nemusíte sa báť, že sa vám sedačka rýchlo zašpiní, dnes kúpite rôzne impregnačné a čistiace spreje, ktoré sa o to postarajú.

Sedačka a kuchyňa v jednom

Čo hovoríte na trend spojenej kuchyne a jedálne? V minulosti takéto riešenie malo mnoho odporcov, no tých umlčala výkonná vzduchotechnika. Ak máte strach, že vám textilné sedačky napáchnu jedlami, dnes sa vyrábajú aj také, ktoré ostanú suché, ak na ne vylejete pohár vody. Pri takomto riešení si musíte dať pozor, aby vám sedačka ladila nielen so zvyškom obývačky, ale aj s kuchynskou linkou.

Stavte na odvážne kombinácie

Okrem žltej sedačky, je skvelou voľbou aj oceľová modrá. Dnes sú veľkým hitom pastelové farby, takže ak k modrej sedačke kúpite ružové pastelové vankúšiky, vyzerá to naozaj skvelo. Teda za predpokladu, že zvyšok interiéru sa bude niesť v neutrálnych farbách ako biela či sivá. Nezabúdajte ani na vhodné koberec, ideálne kusový s nízkym vlasom a geometrickými tvarmi, ktorý sa na drevenej podlahe bude vynímať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..